Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 2 hete nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 2 hete nem szexeltünk, és ennyire nem bírom már?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Jelenleg a vizsgák miatt amúgy is keveset tudunk találkozni, hétvégenként sem érünk rá. Már két hete nem volt köztünk szex, de szerintem nem normális, hogy ez rám így hat ki, végülis ez nem sok idő. Szerintetek normális?
2017. jún. 9. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

az rengeteg idő, én 2 napot nehezen viselek, nemhogy két HETET... olyan szerintem 20 éves korom óta nem volt...

33/f

2017. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Á, a falat kaparom, ha 1 hétig nincs a párommal szex. Pedig én már bőven elmúltam 18, tehát nálam már a hormonok sem játszanak, mint egy ilyen fiatalnál, mint te.:)

Amúgy meg, segíts magadon... :)

29N

2017. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy ha sikeres vizsgákat akarok: hajrá!!!
2017. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hét az semmi... Én hónapok óta nem tudtam találkozni a barátnőmmel és még várnom kell pár hetet mire megjön külföldről.
2017. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Lesz ott pótqrás keményen. :D
2017. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én terhesség 16. Hetétől nem szexelhettem + a szülés utáni 6 hét tisztulás. Szóval nyugi. A Te 2 hét szexmentességet bolhafing az enyémhez képest. Számold ki 38 hétre szültem + 6 hét és 16. Héttől nem lehetett hazas életet élnünk 23 B
2017. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El nyomtam 23 N
2017. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény, 18 évesen ekkora problémát..
2017. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
totál normális
2017. jún. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A Te 2 hét szexmentességet bolhafing az enyémhez képest"

Azért a kettőt ne hasonlítsd egymáshoz! Ott egészségügyi okai vannak a dolognak. Evidens, hogy túllépsz azon, hogy mire vágysz, mert a babádat tartod szem előtt.

Itt meg szimpla, egészséges szexuális vágyról van szó.

2017. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!