Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem túl magamat azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy megbuktam emberként? Meg lehet változni?

Figyelt kérdés

4 éve ismerem, 20 évvel idősebb. Munkatársam volt, ő hívta fel magára a figyelmet. Először semmi komoly, csak barátkozás. Meg amikor csak tehette bámult órákon át. Szimpatikus volt, így szóba álltam vele, vonzódtam is hozzá rendesen. Kiderült, hogy van családja, nincs saját gyerek, feleség rákos.Ő pedig finom célzásokat tett arra, hogy lefeküdne velem, legyünk szeretők. Aztán csak szexpartnerek. Féltékeny a páromra, aki idő közbe lett. Leléptem a munkahelyről, de belészerettem addigra. Újra és újra összehoz vele a sors,megcsókolt egyszer. Túl gyengéd volt, ahhoz képest, hogy csak "d*gni" akart velem. Azóta már nem célozgat csak arról beszél, hogy örül a boldogságomnak meg arról, hogy ha több mindent elviselsz a párodtól békesség lesz.

Undorom magamtól. Hogy tudnék normális életet élni? Tudok én is értékes ember lenni valaha?

26/N


2017. jún. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látom ebben az egészben azt a pontot, ahol megbuktál?


Tehát ebben a sztoriban is aki akivel csak tudja, csinálja... :-)

2017. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem se ostorozd magad. Nokent vonzobbak a nos pasik, ez kb olyan , hogy barmennyire nem akarom, nekem fontos egy noben, hogy jo melle legyen. Emiatt szegenylenem kellene magamat, a nok nagy resze elitel, hogy lehet ennyire felszines.

Erezd jol magad amig fiatal vagy. Majd 15-20 ev mulva raersz erkolcsoskorni, szerintem rosszabb erzes a mi lett volna ha történetet jatszod le a fejedbe eveken keresztul.

2017. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érzések kavarognak benned és nincs aki megmutatná a helyes utat. Neked kell ezt kitapasztalni és benne van hogy hibázol. Gondolom nem akarsz rosszat nem vagy rosszindulatú. Esendő ember vagy min bárki más. Egyáltalán nem biztos hogy a legtöbb ember ne követné el ugyanazokat a hibákat amiket te. Ezt senki nem tanulta.

Túl nagy terhet teszel a lelkedre. Nem vagy rossz ember emiatt! Túlaggódod a dolgot! Ne ostorozd magad feleslegesen!

2017. jún. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!