Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap szexelek eloszor....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szexelek eloszor. Borotvaljam le a szort vagy nem erdekli az a sracokat? Nagyon fog fajni? Ujjazni mar ujjaztam magam.

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én szépen csupaszra leborotválva szeretem.
2017. jún. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs bajom a szőrössel, de egy fazonosért vagy egy csupaszért megveszek.

Azt hogy fájni-e fog (én inkább a kellemetlent mondanék) és hogy mennyire az rajtad de a sráctól is függ. Te nyugodj le ne legyél feszült, ideges. Lazulj el és probáld elengedni magadat az élvezeteknek, amennyire lehet. Ha kellően be tudsz nedvesedni akkor az már jó dolog és könnyebben fog menni. (de a stressz és az idegeskedés sokaknak akadályoz) A srácnak meg türelmesnek és odafigyelőnek, nem mellesleg nem két lökésünek kell lennie. 26/f

2017. jún. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy leszeded e vagy nem, arra nem válaszolok. Mindenki máshogy szereti. Neked kell tudni, hogy érzed magad ellazultabbnak és kenyelmesebbnek, esetleg sexisebbnek e éreznéd magad, ha leszeded. Vagy a párod hogy szereti.


Ami a sexet illeti, legyetek ellazultak, nem szabad rágorcsolni, hagyni kell hogy a vágy és az élvezed elvigye a hangulatot. Legyen oldott hangulat, beszéljetek, viccelodjetek nyugodtan, nem egy hivatalos szertartás ez, hanem élvezeti dolog. Ha ellazulsz él beindulsz minden megy a maga útján. Párod kényeztessen, gyengéd legyen veled. Jol izgasson fel.


Az érem másik oldala, hogy viszont nem kell tulfinomkodni se. Azzal azért tisztában kell lenni, hogy az elso alkalmon egyszer át kell esni. Lehet hogy kicsit kellemetlen lesz, de csak egyetlen egyszer kell az életben ezt átélned.


Utolag csak nevetni fogsz rajta.

Tomoren jol fel kell izgulni, és betenni. Finoman, de be kell tenni. Utána már csak élvezni kell a tobbit ;)


Na majd írj, hogy mi lett.

2017. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak az első, akkor az a jó, ha minden róla szól.

Szóval, olyan legyen a puncid, amilyennek te szereted! Persze szerintem csupaszt jobb nyalni, és a felmérések alapján az az amit többen szeretnek.

Viszont!

Nyalni is most fog először? És utána szűztelenít?! A első alkalommal?...

Hagyjatok időt Mindenre. Élveztessen el simogatva, nyalva. Nem egy alkalommal! Szőke meg a közelségét, érintését. Tudd hogy fontos neki az élvezeted!

2017. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!