Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Herezacskó-fétisem van. Nagy baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herezacskó-fétisem van. Nagy baj?

Figyelt kérdés

A férfiak zacskója sokkal jobban érdekel, mint a farkuk, bár elvileg pont ez utóbbival érzik jól magukat. Engem viszont valamiért pont a zacsijuk izgat fel, mindegy, hogy kicsi vagy nagy, kerek vagy éppen lóg, de nagyon szeretem, ha kézbe vehetem, simogathatom, puszilgathatom.


A volt barátomnak is sokszor kényeztettem, de sajnos ő elég csiklandós volt, nem szerette, ha gyakran ellátogatott a nyelvem arra a területre, inkább a farkához tolta a fejem. Más férfiak hogy állnak ehhez a témához?



2017. jún. 5. 16:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül izgató érzés a heréket szopni. Imádom.
2017. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egy újabb kis ribi aki unatkozik , és várja a privi üzenetek tömkelegét . Kit érdekel hogy mit szeretsz nyalogatni ? Kelleted itt magad és várod hogy felfigyeljenek rád . Gratulálok xd !
2017. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ez miért fétis? Csak erre tudsz elmenni,vagy enélkül képtelen vagy létezni? Vannak jó páran, akik szeretik így is kényeztetni a párjukat.
2017. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#20: a mogyi köszöni szépen jól bírja az ilyesmit (#19-es voltam).


[link]

2017. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, de az enyémhez csak az a nő tegye a nyelvét, akit nem zavar, ha az arcára élvezek :)
2017. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szeretem a golyjókat szopni, azt nem lehet megunni.
2017. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, de ha az lenne a mániája, fogdoshatná.
2017. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én példáúl imádom ha a heréim vannak a célpontban. Egy álmom teljesüne ha ilyen barátnőm lenne.
2019. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!