Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bármi köze a méretnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi köze a méretnek a szexhez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok (kb egy éve vesztettem el.) Mindhárom el tudott élvezni, holott nekem kb csak 13 centi a farkam. Problémám nincs, hogy ezt kérdezem, de le tudná valaki írni ennek a biológiai/mechanikai folyamatát? Hall ilyen horrorsztorikat az ember hogy a nők nagy része rendszeresen orgazmust színlel, meg a korosztályomat is ahogy elnézem (sok haveromat láttam dugni) ekkora mérettel normális eredményt nem láttam. Mitől van ez?

(Nem lökök olyan nagyot)



2017. jún. 5. 00:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy három barátnőm volt eddig. De ez a szövegből kiderül
2017. jún. 5. 00:16
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig hülyeség, hogy számít a méret... :D A technika és a póz számít, meg hogy a lány rendesen fel legyen izgulva és ellazulva. Ha egy nő magának az ujjával képes elérni az orgazmust, ami kb. 5 cm, akkor miért ne lenne bőven elég a 13? Hidd el, nem a centiken van a hangsúly, tapasztalatból mondom. :) Aki nem látja egy nőn, hogy orgazmust színlel, azt tudom sajnálni... Teljesen egyértelmű belső és külső "rángásai" vannak, ha tényleg elélvez valaki. 19/L
2017. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

3 fiúval voltam eddig, 2-nek kb. ugyanekkora volt, az egyiknek 16-17 (de vékonyka is), ő közepesen teljesített. A másik kettő közül, az első barátom szűz volt és sose foglalkozott velem, nem is élveztem. A második viszont úgymond tapasztaltabb és nagyon jó a kémia, nagyon élvezem vele. Ennél nagyobb nekem egyébként már sérülést okozna, mert rövid vagyok belülről. Orgazmusom sose volt, egyedül se, de nem is színleltem. Nem a szerszám a fontos, nem ott van az erő meg a finom mozgás. :) A haverjaid kis kangörcsös fiúkák, majd kinövik... Jobb esetben. :)


20/L

2017. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
En nem tudom a lanyok azt mondhak nem stamit de nekem 19-20cm es eddig mimd1ik lany azt mondta jobb volt nagyobbal meg eszmeileg is jobban gerjednek ra
2017. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Jol kell dugni. Ennyi. Te jol dugsz ennyi. Nekem is sok nom volt nem volt panasz se. Rengeteget mar a csucsra vittem persze az enyem 20 cm es 22/f. Ha jol csinlaod meg van az eredmeny.
2017. jún. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Akár tetszik,akár nem,bizony van akinek számít. Nagyon ritka az a nő,aki ezt nyíltan bevallja,főleg a szemedbe. Természetesen nem mindegyiknek,de azért minimum x cm kell.Egyébként el lehet élveztetni behatolás nélkül is ez nyilvánvaló,de itt most nem az a kérdés. Anejemmel nyíltan beszélűnk erről,szerinte pl. úgy a jó,ha teljesen kitölti
2017. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ja és nemcsak biológiai kontextusban kell gondolkodni! Lélekben is számít az összehangolódás. HA KICSI,HA NAGY,ÉS NINCS MEG,AKKOR AZ ORGAZMUS VAGY LESZ,VAGY NEM
2017. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Jajj hagyjuk már ezt a süket dumát, hogy úgy van hüvelyi orgazmusa a csajnak, hogy közben mindegy, hogy 22 centi vagy 12 centi, mert nem érez különbséget. Nem érzitek, hogy mennyire logikátlan??


Az ilyen "nekem 22 centis és a csajok imádják" szöveg kamu. Az átlagos hüvely 14 centi. A méhszáj bökdösése pedig kimondottan kellemetlen. De aki nem hiszi el, kezdje el kalapáccsal csapkodni a makkot. Hasonló érzés lehet.

Túl nagy mérettel óvatoskodni kell. Nincs olyan, hogy szenvedélyesen dugtok, lehet mozogni ahogy jól esik.

A túl kicsi se jó, mivel általában vékony is. Nem tölt ki annyira, nem olyan jó érzés. Lehet érezni, hogy valami mozog bent, de nem az igazi. Nagyon kevés pózban lesz belőle valami.


Egy átlagos méret a legjobb minden szempontból.


Csak ezt a süket dumát hagyjuk már, hogy nem érezni a különbséget 22 meg 12 centi között, de ahhoz mégis elég érzékeny, hogy 10 perc alatt 5-ször elélvezzen. Hogyne...

2017. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobban élvezik a nagyobbat, főleg a vastagabbat, ahogyan mi is a szűkebbet. De ez csak egy szempont. Nem érdemes ezen lovagolni, ez adottság, az van ami van.
2017. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minél kisebb annál vadabban lehet csinálni. :)


(12cm)

2017. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!