Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódom egyre kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom egyre kevésbé szexuálisan a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Régebben ha megnéztem egy csinos lányt akár csak az utcán is, egyből beindult a fantáziám. Közel egy éve egyre kevésbé hoz lázba akár egy meztelen női test látványa is.

Nem egyik napról a másikra jött ez, csak kb. egy éve érzem mély zuhanásban ezt a dolgot.


Annyit el kell mondanom ehhez, hogy még sohasem voltam nővel. Okokat felsorolhatnék, de nyilván 10-ből 9 ember kifogásokat látna bennük, amit kivesézve eltérnénk az eredeti kérdéstől, így nem teszem.


Régebben le-leszólítottam lányokat, elkértem a számukat, randizgattam, próbálkoztam. Most valahogy nem érzek késztetést magamban arra, hogy odamenjek bármilyen nőhöz is. Rám mosolyog egy-egy szórólapos lány, szinte a mosolyt is nehéz viszonozni, ha viszonozom egyáltalán.

Nem tudom jó szó-e rá, de valahogy azt érzem, kiégtem.


29/F


(Még mielőtt trollkodásba fulladna: pasik eddig sem érdekeltek, most sem érdekelnek és ezután sem fognak!!!)



2017. jún. 4. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉN is így vagyok, csak 23 évesen, bár nekem normális kapcsolatom sem volt még. Nagyon sokat csalódtam már, az ismerkedés kezdeti szakaszában. Rengeteg időt és energiát beleöltem a beszélgetésekbe, és mégsem lett belőle semmi. Szerintem ez már egy kissé a kiégés kategóriája, hogy rájön az ember hogy "feleslegesen" izgul ilyen dolgokon, úgy sem jön össze, egy idő után már nem lesz érdekes. Persze vannak olyan életszakaszai az embernek amikor jobban kívánja a csajokat, de ez szerintem inkább függ attól is, hogy mennyire ér rá az ember. Ha van valami nagyon nagyon jó elfoglaltsága az embernek, ami szinte a mániája, és sokkal jobban érdekli, ez akkor is előfordulhat, ahogy én tapasztalom. Sőt, én már a mizogin személyiségig is eljutottam már, néha van pár remény, ami felcsillan, de nem igazán, nem az az "igazi jó", mint régen. Ezek ellenére én még reménykedek, hogy ezek után jó lesz, illetve jobb és hogy ez csak egy átmeneti állapot. Attól félek csak, hogy ha már ez a "nagy" tervem véget ér és következnie kellene ennek az előbb említett régi szikrának, és mégsem fog jelentkezni, akkor mi lesz? :/ Remélem megtalálom majd a páromat. ÉN egy különlegesebb embernek vallom magam, de leeht hogy pont ezért nem vesznek észre a lányok. ÉN még csak bizakodok, hogy valaki észrevesz, felismer, egymásra hangolódunk és színesebbé válik az idáig szürkésnek tűnő várakozási hétköznapok...
2017. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pont ebbe fáradtam bele én is. Volt olyan nő, akivel 3-4 randi is megvolt, de utána vége lett.

Rengeteget beszélgettünk, volt hogy reggeltől estig tartott a randi, és kézen fogva sétálgattunk a belvárosban, hajókáztunk egyet a Dunán, meg minden, iszonyat jól éreztük magunkat. Mégis többnyire a szokásos: "Legyünk csak barátok." lett a vége. Persze ez ennyiből is állt, minden ilyen lánnyal megszakad utána a kapcsolat teljesen. Női barátaim egyáltalán nincsenek.

2017. jún. 4. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok még mindig. Nekem sincsenek női haverjaim se. Annyi a különbség, hogy én még a randiig sem jutok el és leginkább szó nélkül fejezik be a kapcsolatot. Nem tudok rájönni én sem, hogy mi lehet a gond. Most azt nem sorolnám fel hogy milyen vagyok külsőre, belsőre, minden, mert nem akarok kisregényt írni. Maradjunk annyiban hogy pedig biztos nem lehetek a csajok ellensége, mert volt már olyan - most is tart - hogy a csaj kezd el nekem írni magától. Mindig. Annyi a baj, hogy barátja van. Na de magától? Magától csajok a fiúknak nem nagyon szoktak írni... Na de akkor a többiek meg miért nem vesznek észre, ha pedig ennyire nem lehetek csúnya? Ezt az ellentmondást sem tudtam még feloldani...


És mesélnél hogy miről beszélgettetek pontosan? Illetve mivel indokolták azt, hogy csak barátok legyetek?

2017. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Indok semmi nem volt. Akikkel randiztam, azok a lányok mindig azok után mondták ezt nekem, miután - ők hozták fel a témát - kibeszéltük, kinek milyen tervei vannak, milyen céllal ismerkedik.

Akkor én evidens, hogy elmondtam, hogy komoly kapcsolat lenne a célom, aztán ha oda jut a kapcsolat, akkor házasság, gyerek.

Alapjába véve ilyen témákról beszélgettünk, meg hogy hogyan is működik egy kapcsolat, kinek mi a véleménye. Nem tudok mást mondani most sem, mint akkor, hogy vannak férfi és női feladatok, szerepek a kapcsolatban, a háztartásban, de nálunk az volt a szokás, hogy a munkamegosztáson kívül ha úgy alakult, nem volt rest egyik szülő a másiknak besegíteni akár a konyhában akár a kerti munkában.

Kompromisszumkészség, tolerancia és bizalom olyan szinten, hogy ugyanolyan nyitottan tudjak a másikkal beszélni a hírekről is, mint a vágyakról akár azon a téren. Na és persze a hűségesség alap és elvárt.

De ez csak egy része az egésznek, besűrítve, összefoglalva...


(OFF/ez így nem lett kimondva akkor és ott: Szerintem nem várható el egy nőtől, hogy megszakadjon a konyhában, és még utána este hancúrozni is legyen kedve. Nem egy kifáradt nő mellé akarnék bebújni az ágyba, hanem olyan mellé, akiben még ott a tűz.)


Közös programok, család az első. Még ha az érdeklődési körünk egyezett is nagy részben, ami a közös programoknál nem hátrány, az ilyen téma után szinte azonnal jött az említett lezárás.


Nem tudom, mi lehet a baj, nem értem.

2017. jún. 4. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még ilyen dolgokat sem mondok... Annyit szoktam mondani amit tényleg fontos és igaz: hogy nem vagyok bulizós, visszahúzódóbb vagyok, na erre garantáltan vége lesz. De nem is baj, ha valaki ilyen hülye, akkor úgy kell neki... Na mindegy nem idegesítem fel magam mára még jobban...


Sok szerencsét kívánok a továbbiakban... ;)

2017. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szerencsétlenkedjetek.... itt az oldalon mennyi hamvas punci van, beszelgessetek veluk.
2017. jún. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az... meg az út szélén pihenő kamuképes szép szóval mondva meleg kamionsofőrökből is sok van...
2017. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Csak nem kép nélkül:) érd el nála hogy küldjön képet magáról, ha ez se megy, akkor tényleg mindegy.
2017. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fogalmam sincs, miért vonzódsz kevésbé a nőkhöz, de én 22 évesen ugyanezt érzem... Voltam már nővel, komoly párkapcsolatom mégse volt és így évek múlásával egyetem és meló mellett - bár fiatal vagyok még - egyre közömbössé kezdek válni a lányok iránt. És már a vágy is halványul.


Egyszerűen nincs lehetőségem ismerkedni, nincs olyan közösség, ahol személyesen tudnék / lenne kivel. Párkereső oldalon meg nem sikerült, ez van. Pedig még párkattra is felnéztem, hogy hasonló értékrendű lányt találjak, de a környékemen csak egy volt, aki nem volt idősebb nálam...

2017. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!