Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy flörtöljek, bókoljak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy flörtöljek, bókoljak egy férfinak, akihez szexuálisan vonzódom?

Figyelt kérdés

Szeretném őt egy kicsit dicsérgetni,bókolni neki ,hogy érezze azt ,hogy jó pasi és nagyon jól néz ki,meg pont az esetem ő.

Ezt azért nyíltan nem merném neki megmondani,kicsit félek attól,hogy reagálna.

Úgy akarok neki bókollni,hogy vegye a lapot ,hogy szexelnék vele.

De hogy csináljam?

Még nem kezdeményeztem soha senkinél.

Komolyakat,kössz!!

24/L


2016. febr. 4. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Ne hülyeségeket már kössz!

Ha nem tudsz értelmeset írni ne írj inkább!!

2016. febr. 4. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemezz vele !
2016. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én bírnám, ha megmondaná nekem az a lány.. Bár attól függ, hogy milyen. Szerintem szólítsd le, ha úgy látod, hogy te is érdekled Őt. Remélem, hogy tudtam segíteni! További szép napot és sok szerencsét! :) 18/f.
2016. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aki hülyeségeket ír és nem segít ,mind le pontozom.

És FOGJÁTOK FEL ,hogy NEM ISMERKEDEM!!!!

2016. febr. 4. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem fog nemet mondani ha konkrétan közlöd vele. Vagy akár annyit mondasz hogy este menjen fel hozzád. Tuti nem mond nemet...max ha férfi vagy...Amúgy én jártam már így és ő elég finoman éreztette velem a dolgot. Találkozzunk, aztán felhívott(itt azért egyértelmű már). Azt azért teszem hozzá, hogy ha egy társaságban vagytok akkor ott eléggé le fogod írni magad, erre figyelj!
2016. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, olyan srácként, akinek reflektorral kell jeleznie a lányoknak, úgy gondolom, hogy a hosszabb szemezés, majd ha az kölcsönös, és elkezdené a lány fikszírozni a fa...t, egykét szemöldökfelvonással, meg mosolygással, akkor elkezdenék gondolkodni, hogy "huhha, bejönnék neki?".

24 F

2016. febr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!