Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra mi volt a legdurváb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi volt a legdurvább szex helyszín?

Figyelt kérdés
mi volt a legdurvább szexhelyszínetek.élménytek?

2017. jún. 3. 20:36
1 2
 11/14 János Gilján ***** válasza:
100%

Bosnyák téren 20 éve még 97-ben. Orális élményeket kaptam az akkori 15 éves barátnőmtől. Ma már el sem tudnék képzelni egy ilyen pofátlanságot, de akkor lazán belefért 17 évesen. :)


37F

2017. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Komoly sztorik!
2017. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyetemi mosdó (szaktarsam volt, ugy jöttünk ossze) meg egy hb szobája ahol ránk nyitottak ami miatt teljesen rosszul voltam de aztán rajottem hogy amugy Kecskeméten vagyunk és azt se tudjuk kik vannak itt igazabol 😂


Ugyanazzal a férfivel volt mindegyik

2022. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Templomban.
2022. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!