Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit csinál a spermával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinál a spermával?

Figyelt kérdés

Egy lakásos prostihoz mentem az éjjel,popsi szexet kértem tőle és felajánlotta,ha tiszta vagyok és ő úgy látja ápolt vagyok és igényes ,megengedi hogy gumi nélkül tegyem be, punciba nem engedte így szabadon csak popsiba. Első alkalom volt ebben a lyukban.

Mondta hogy a natúr popsi felárban benne van az élvezés is, ezt is kihasználtam és jól kivégeztem magam,az új élmény és a több hetes kihagyás miatt jó nagy lüktetéssel távozott belőlem. Majd utána míg kaptam egy franciát miközben ujjaztam éreztem hogy valami nedvesedik de nem a szokott helyen, láttam ahogy folyik ki belőle amit beleküldtem.

Ez normális? Ilyenkor hogyan tisztítja meg magát? És ugye ujjazás közben bevitt ondó az nem ejthette teherbe? 20Férfi


2017. jún. 1. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én ilyenkor simán kimosom
2017. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy ember gumi nélkül megdugtal egy hivatasost??

Amugy ilyet hivatásosok SOHA nem szoktak engedni, ha csak nem tudják, hogy nekik már mindegy... Szóval 6 hét múlva én mennék teszteltetni az tuti...

2017. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen helyre menjek? Vagy kell neki a pénz,talán és kockáztat
2017. jún. 1. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"láttam ahogy folyik ki belőle amit beleküldtem.

Ez normális?"

Igen, az teljesen normális, hogy amit beküldesz, az kifolyik. Hogy mit csinál a spermával, azt nem tudom, vagy megvárja, hogy kifolyjon, vagy kimossa.

Amit a kettes ír, ha neked megengedte, akkor valószínűleg másoknak is, így sokkal nagyobb az esélye annak, hogy van valamilyen fertőzése, mintha neked sem engedte volna. Kell neki a pénz, ezért kockáztat, de te is kockáztattál, nem kicsit.

2017. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencsed mas pali ge...cijet kenegetted az ujjaddal.
2017. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem is akartam volna óvszer nélkül szexelni egy prostival. Azért rengeteg emberrel van egy nap és kb. 20 ember biztos el megy hozzá. Ha legközelebb mész akkor csak óvszerel de ne is csokoloz velük mert ott el lehet kapni sok mindent még ha rendszeresen is tisztítják a szájüreget. Én is javaslom hogy menj el vizsgálatra.

Vannak anonim vizsgálatok amik ingyenesek is.

2017. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Vagy kell neki a pénz,talán és kockáztat"


A közhiedelemmel ellentétben a prostik sem teljesen idióták.

Mennyit fizettél pluszban ezért a natúr akcióért, 3K-t? 5k-t?


Szerinted mi a jobb befektetés a hölgynek, ha 5K-ért kockáztatja, hogy:

- Elkap valamit amibe belehal

- Csak simán elkap valamit, ami ugyan gyógyítható, de 2 hétre kiesik a munkából? Ha napi 50K-t keres akkor 2 hét kiesés fél milla. Szerinted kockáztatná? Hát a nagy túrót.


Aki meg neked megengedte az másnak is megengedi. Ha másnak megengedi akkor pedig csak idő kérdése, amíg elkap valamit. Ha meg már elkapott valamit akkor nem érdekli, ha továbbadja, sőt, lehet az a bosszúja a férfi nemmel szemben...


Szóval nemi beteg gondozó. Leghamarabb 4 hét után lehet pl. a HIV fertőzést kimutatni, de 6-8 hét a biztos. Addig pedig ha van benned egy minimális kis emberség akkor csak gumival szexelsz bárkivel is.

2017. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális, nyilván nem fog felszívódni vagy elpárologni, csak szimplán kifolyik, vagy vannak rá különböző módszerek is, de férfiként neked ez nem fontos, ő megoldja magának. Viszont biztos, hogy hivatásos nem engedne ilyet véletlenül sem, nincs olyan ember, aki csak kedvtelésből kockáztatná az életét, kivéve, ha már tényleg mindegy neki.
2017. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tablettát szed tuti. Beöntéssel tisztítja magát. Mit gondoltál hogy a bele felszívja a spermàd és nem folyik ki?
2017. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a lány és melyik városban voltál vele?
2017. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!