Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem másnapos volt mikor...

Férjem másnapos volt mikor "békülős sexeltünk", félek, hogy teherbe estem, gond lehet ilyenkor a spermával?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne már! Mostanában egymást húzzák a nők az ilyen hülyeségekkel. Nem lehet gond,ha nem masszív alkesz!

Ahogy abból sem, ha valaki peteérés környékén domestossal takarít!:))

2011. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másnaposság egyszeri, ritka alkalom volt, akkor nem lesz baj.

Ha sokszor iszik, akkor fene tudja...

2011. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs a spermának.Nyugodj csak meg!
2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez komoly? :DDDDD
2011. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen is, ez komoly dolog szerintem! Más a második babát tervezzük, ki is számoltam, hogy ebben a pár napban lesz peteérésem, majd a férjecském az öccsével elment lerészegedni, mi jól összevesztünk, majd kibékültünk, a többit nem részletezném. Őszintén megvallva nem erről álmodtam, hogy másnaposan fogunk összebújni, és igen is félek, nehogy gond legyen, nehogy kevésbé legyen egészséges az alkohol miatt.


Tényleg azok segítsenek, akik értenek is a témához!

2011. jún. 14. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Isten! Azért,mert valaki nem érti,hogy mi a francnak kell ennyire túllihegni ezt az egészet, akkor már nem ért a témához?
2011. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kis biológia, hogy ne csak kioktatást kapj és megnyugodj! :)

A hímivarsejtek 3 hónapig érnek, mielőtt akcióznak, úgyhogy ha egy alkalom volt, attól nem is károsodnak, de többszöri, masszív alkoholizálás után is csak kb 3 hónap múlva lesznek gyengébbek a hímivarsejtek.

2011. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm, kicsit megnyugodtam! Nekem fontos, hogy a leendő gyermekemnek a lehető legjobbat adhassam, és minden tőlem telhetőt megtegyek, szedem szépen a babavitamint is!
2011. jún. 14. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor én úgy látszik nem teszek meg mindent, mert nem szedek vitamint!:) Helyette sok gyümölcsöt és zöldséget eszek!
2011. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Szerintem te mindent megteszel,ezek a vitaminok csak a modern kor divatja.
2011. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!