Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon a lakosság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a lakosság hány százaléka élhet a testéből? (A kérdés lányokra, nőkre szól! )

Figyelt kérdés
Valahol 1% ot olvastam ?!?! Magyarul a teljes lakossághoz képest elég kevesen. Mennyire igaz ez ? Van adat róla ? Én nem járok fizetett nőkhöz csak kíváncsi lennék erre. Vagy ezek a fizetett nők nem itthon csinálják ezt ?

2017. máj. 31. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan 0,1% sztem.
2017. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Aki pénzt is keres vele, az 1-2%, de szerintem sokan egyetértenek velem abban, hogy a nők 99%-ában ott van a ribi.
2017. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1% magas szám lenne, de nem hiszem, hogy ennyi lenne. Szerintem jóval alacsonyabb a szám. Kb 5 millió nő él Magyarországon, annak az 1%-a 50 ezer. Tehát egy magyar viszonylatban középvárosnyi, kb Nagykanizsa méretű nő protituált. Ez túlzás szerintem.
2017. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa lakossága 2017 adatai szerint : 47 789 fő. Ez picit nem erős túlzás ? Nem hinném én sem,hogy ennyi lenne az országban . Persze azt is számításba kell venni,hogy fogy Magyarország lakossága is és lehetséges ,hogy ez is befolyásolja az adatokat. Nulla egész valamennyi lehet így belegondolva.
2017. máj. 31. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Óóó emberek,a statisztika. HAdjuk már. Legyen elég hogy sokan! 50000 simán megvan. SŐT! Több! Főleg akik svájcba mennek egyetem alatt.... Másik nem csak nők meg lányok vannak. Értem a kérdés csak rájuk vonatkozik,de a férfi prostik mellett nem lehet ugyanúgy elmenni,mert ezek kéz a kézben járnak. Bár férfiprostiból a legtöbb az aki testépítésben szokott mozogni...
2017. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja hát úgy tuti ,hogy 50 ezernél is több,hogy ha az elvándorolt kiköltözött magyarokat is nézzük meg a férfiprostikat is meg a transzikat is.
2017. máj. 31. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Állandó jelleggel, hivatásosan vagy alkalmanként?


Csak a prostítúció, vagy ide tartozik a modellkedés is, vagy esetleg még a bútorcipelés? - elvégre az is a testéből él...

2017. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Csak a prostitúció a nőknél egyenlő az 50 000-rel.
2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondhatsz illetve mondhatunk 50 ezret ,de ezt nem tudjuk úgy sem kideríteni :D Szóval tippelhetünk csak. Lenne statisztika az sem lenne pontos. KSH úgy sem mér ilyeneket ők már a szegénységet sem mérik.
2017. máj. 31. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs ilyen statisztika, úgyhogy jobb híján csak tippelgetni lehet. De én személy szerint az 50 ezret teljesen hihető számnak tartom. Már csak az itthon élő lányok, nők között is. A Nyugat-Európába költözöttek között meg nyilván ennél, azaz az 1%-nál is nagyobb az arányuk azoknak, akik prostiként dolgoznak kint.
2017. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!