2017. jan. 29. 12:23
2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a megoldást de valami levezetést kaphatnák?hogy jött ki?
2017. jan. 29. 13:00
3/4 anonim válasza:
10097549-9855571=10097549*x
Ebből x=21998/917959
Vagyis 100x=kb. 2.3964 % lesz
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. jan. 29. 15:27