2017. jan. 29. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2,3964%
2017. jan. 29. 12:37
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a megoldást de valami levezetést kaphatnák?hogy jött ki?
2017. jan. 29. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

10097549-9855571=10097549*x

Ebből x=21998/917959


Vagyis 100x=kb. 2.3964 % lesz

2017. jan. 29. 13:31
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. jan. 29. 15:27