Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha valaki szeret a szexben alárendelt lenni?

Figyelt kérdés
Azt még el tudom képzelni, hogy ő szeret kínozni, mert az életben elnyomják így a szexualitásban éli ki, de amikor valaki azt szereti, ha őt kínozzák annak mi az oka?

2017. máj. 30. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden perverzió és fétis visszavezethető valamiféle torzulásra vagy behatásra a lelki fejlődés terén, a korai gyerekkorban. Olyan élmények ezek, amikre valószínűleg már nem fog senki emlékezni, viszont nyomot hagy, és átformálja a személyiséget.
2017. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én sem tudom ezt felfogni, egyszerűen csak elfogadom, hogy valakit az alárendeltség izgat fel.

Ezt az érzést, a lelkiismeretfurdalás, önuralom elvesztés, csomó a torokban, tabu érzés keveréket mindenki tudja érezni, de különböző dolgok kellenek, hogy elő hozd. És ez a kombi nagyon jól passzol az orgazmussal.

2017. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

Most alárendeltség vagy kínzás? Döntsd már el!

A kínzásnak nem tudom hogy mi értelme, de az alárendelt szerep a nőé, a férfié pedig az uralkodó. Ez a normális eset. Kivéve ha a nő nem normális.

2017. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első két komment jól írta, valamint az alaptermészettől is függ.

Pl. lehet az is, hogy gyerekkorában csak úgy tudta elérni, hogy figyeljenek rá, ha rosszat csinált (így pl.: kiabáltak vele, bántalmazták, stb.), így rögzült benne az "út" (rossznak kell lenni, így foglalkoznak velem, hiába is jár fájdalommal).

Vagy:

Olyan gyerekkora volt, ahol nem volt ajánlatos megnyilvánulni, megszólalni, stb., így alapból az alárendelt szerepet "játssza" innentől kezdve.

2017. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nőből van, aki szereti érezni, hogy egy férfi biztonságát és bizalmát élvezheti.
2017. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!