Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban létezik ez az íratlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik ez az íratlan szabály a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallani arról a városi legendáról, hogy férfi körökben működik egy olyan dolog, hogy nem nyomulnak rá a haver/barát anyjára, se gyerekére, se volt barátnőre.Elvileg a testvérre lehet, mert az már más sztori...

Gondolom normális esetben a barát jelenlegi csaja alapból nem játszik az elérhető nő listán.


Férfiak, nagy általánosságban mennyi igaz ebből? Pusztán erkölcsösség, normális viselkedés, belső kényszer.. vagy ellenkezőleg, és minden probléma nélkül összejönnétek a barátotok lányával például?

Nálatok hogy működik ez a dolog?


2017. máj. 27. 21:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Jó nagy baromságok ezek.

Még egy szabályt hallottam: "lepattanóra hajtani ősi román szokás"


Így visszanézve a fiatalkoromra: nagy kár lett volna ezekért az ostoba szabályokért akár egyetlen nőt is kihagyni.


Ma: se régi nő se régi barátok, mindenki kint van külföldön én meg élek mint hal az antikváriumban :)

2017. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat, akiknek nincsenek őszinte, mély, évtizedes baráti kapcsolataik amik sokszor többet jelentenek vérségi, családi kötelékeknél is. Ha valakinek nincs egy nem vérrokon ember az életében, akiért szó szerint golyót kapna, az azt gondolom az emberi kapcsolatok egy komoly oldalát nem tapasztalta meg soha, és nagyon fogalmatlan és érzéketlen ember lehet.


A szerelem, a család és az igaz barátság szerető hármasát mindenkinek meg kellene tapasztalnia,hogy érzelmileg teljes értékű ember legyen.

2017. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22 Igen. Ettől még nem lesz valid az exes szabály. A legjobb barátommal meg is beszélném simán.
2017. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22 bocs de pont hogy egy jó barátságban egy nőn nem veszünk össze. Szép is lenne, ha egy nő problémát jelentene egy évtizedes barátságban.
2017. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én "vadásznak" tartom magam, de még is él bennem ez a tudatos kényszer, mazoizmus, vagy nevezd ahogyan szeretnéd.

Amiket felsoroltál, az mind "házi nyúlra nem lövünk" kategória.

Azért is neveztem mazoizmusnak, mert sokszor lett volna erre lehetőségem, de mindig kihátráltam belőle.

Kb 1 éve megszegtem egy ilyet (kolléga), és jól megjártam. Úgy volt, hogy csak 3 hónapot marad dolgozni, és lévén irtó jó nő, jókat szexelünk.

A baj az, hogy addig húzódott, hogy most már levakarhatatlan, és többet akar.

2017. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!