Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sűrgetnek a férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sűrgetnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Eggyüttlétnél mindig nyugtalannak érzem a férfiakat és olyan gyorsan véget ér mintha meg sem történt volna.Már beszéltem ezzel kapcsolatban vele de nem tud harmonilázodni velem

Másnak nincs ilyen fajta problemája?


2017. máj. 27. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted,hogy gyorsan ki akarnak elégülni és téged hátra hagynak?:)20/L
2017. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve vannak gyorstüzelők, aztán vannak akik nem igazán figyelik, hogy a csaj hol tart, ha nekik jön, akkor jön...nem törvényszerű ez, nyugi vannak más típusú férfiak is...kérd meg s párodat, hogy előtte jól izgasson fek más módon...
2017. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lassúnak tűnsz.


Mennyi ideig tart nálatok az a "túl gyors" menet?

2017. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írja hogy olyan mintha megsem történt volna nekem az jön le hogy az együttlét kevesebb lehet 15 percnél Ami valjum be egy nőnek kevés. Nekem is max 15-30 perc kell nos ha a pasi 10 perc alatt elsűl én meg hoppon maradok az nekem eléggé szarul esik és még neki áll feljebb hogy nem élveztem a szexet..
2017. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Inkább tanulnátok meg a testeteket mert egy orgazmusra kihegyezett lovaglással egy percen belül el kéne tudnotok élvezni! Szánalmasok vagytok ti nők...
2017. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális együttlétek eredeti célja nem a kölcsönös örömszerzés, hanem a sikeres utódnemzés volt. A férfiak szervezete a minél gyorsabb "ürítésre" van beállítva, maga az orgazmus csupán arra kellett, hogy ösztönözze a férfit. A női orgazmusnak pedig ilyen szempontból semmi értelme, hiszen nélküle is teherbe tud esni egy nő.


Persze a mai civilizált világunkban inkább az örömszerzésre tevődött át a hangsúly, de az evolúció nem tudja ezt ilyen gyorsan követni. Tehát az nagyon relatív, hogy a férfi a túl gyors, vagy a nő a túl lassú. Ez nem versenyfutás, ahol egy adott idő alatt kell teljesíteni. Sokkal inkább az egymásra hangolódásról szól. Vannak párok, ahol a nőnek is elég a 4-5 perc, vannak, ahol a férfi is sokáig bírja.


"Már beszéltem ezzel kapcsolatban vele de nem tud harmonilázodni velem ": Lehet, hogy csak a megfogalmazásod rossz, de miből gondolod, hogy neki kellene harmonizálódni veled és nem fordítva? Szerintem mint legtöbb esetben, itt is az arany középút a jó, tehát ha ő próbál kicsit lassítani, te meg megpróbálsz gyorsabban a csúcsra jutni.

2017. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval!! És annyit hozzátennék hogy a mai nők java,a fenekét tudja rázni,de az ágyban max lovagol pár percig és kifújt a teljesítmény? Miért mindig a férfitől várják a teljesítést? Akkor hol van a szexben a nő? Vagy lefekszünk széttesszük a lábunkat és agyad neki apa,én meg csak élvezem? Ha nem visz el még nekem áll feljebb? A szexnek így nincs tartalma. Közösnek kell lennie ,mind 2 félnek tennie kell érte. A mai nők java normálisan sz.o.p.ni nem tud,csak kevesek,és még kevesebbek imádják.De a pasi imádjon nyalni,legyen érzékeny és vad egyben,és ha lefexek elégítsen ki? Lányok,tessék meg dolgozni az orgazmusért,hisz ti is benne vagytok a szexben,nem? Az orál szex legtöbb nő szexuális előjáték tárában szerepel,de kevésében kielégítésként.Persze mindenki írja így és úgy szeretem,de nem találkoztam még az életemben olyan nővel aki igazán szerette volna pedig 39 éves kulturált,és igényes férfi vagyok. Természetesen nem azt mondom hogy csak a nő a hibás,mind a 2 félnek tennie kell a jó szexért,hisz 2 emberen áll.
2017. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az előttem szólóhoz...


Mindig fel tudok demhedni azon, amikor egy nő a szexért cserébe mást is elvár.

Mert hát ugye... ő a testét adta.

Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy miért, a másik mit adott bele a szexbe? A hálózsákját? Hátizéööö... ő is a testét.

Osztán orgazmusod volt-e? Hajjaj! Mint a ház!

Akkor - ha ugyanazt adtátok és kaptátok egymástól - mégis mifene járna még neked?


És ilyenkor jön a csönd...

2017. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!