Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit csinálnátok ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha az öcséteket vagy a bátyátokat rajta kapnátok hogy próbálgatja a ruháitokat meg fehérneműiteket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a juventus nyeri a bl-t
2017. máj. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levideóznám. Megkérném, hogy verje ki a farkát előttem, ha nem teszi meg kirakom netre a videót. Legközelebb meggondolná,hogy mit csinál.
2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És neked az tetszene vagy élveznéd ha a saját testvéred előtted veri ki a farkát?
2017. máj. 25. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Öcsémet azon kaptam hogy az egyik tornadresszem van rajta és abba tornázott itthon.

Mindkettőnknek kellemetlen volt a dolog, én meg berágtam rá nagyon mert több dresszem is felpróbálta és egyiknek kiszakadt a nyakánál a gumi egy részénél. Büntetésből hozzávágtam egyik dresszemet, mondtam hogy 10 perc múlva szeretném ha rajta lenne és vegyen fel zoknit meg sportcipőt. Felvette, és elém állt és mondtam hogy jó akkor indulhatunk ki futni, pont nyári idő volt, én is felvettem egy dresszt, és amikor kiléptünk a kapun volt messze egy társaság aki látott minket, öcsém meg a bokor mögött rejtegette magát, amikor a társaságnál elmentek akkor öcsém látta hogy szüleink jönnek haza autóval és beszaladta házba én meg kint váltottam anyáékkal egy pár szót, kérdezték miért vagyok dresszbe kint az utcán, én meg mondtam hogy egy barátnőmmel beszélgettem és így jött ki a lépés.

Akkor öcsémnek nagy mázlija volt hogy ennyivel megúszta a dolgot. Aztán pár hónappal később selejtezte a dresszeim közül azokból 5 darabot odaadta neki és mondtam hogy nem érdekel miért jó neki az ha női tornaruhát visel, hogy ez miért jó, de mondtam hogy ezeket neki adom, viselje őket bátran, amikor akarja, nem érdekel engem, csak két dolgot kértem. Egy az hogy soha ne lássam meg hogy viseli őket. A másik az hogy ha csak egyszer észreveszem hogy az én dresszeimet viseli mert valami nyomot látok rajta és nem azokat amiket én adtam neki, akkor abba a pillanatba elújságolom mindenkinek a dolgot.

Persze észrevettem utána lévő hónapokban hogy egyik szoknyám is néhány harisnyám is eltűnt majd pár nap után rejtélyes módon visszakerült minden a helyére. De ezekkel már nem foglalkoztam, mert akkor sokkal jobb dolgom is volt mint az öcsém hülyeségével foglalkozni, meg tudtam hogy úgy is tagadná. Persze vártam a pillanatot hogy tetten érjem, akár azokat a dresszeket viseli amit én adtam, vagy akár más női ruhát. Én úgy voltam vele amint meglátom hogy nem olyan ruha van rajta ami férfi ruha, hanem női, abba a pillanatba lefotózom és felrakom az internetre, mert én ezt nagyon nm helyén való viselkedésnek tartom ha egy férfi női ruhát hord.

Egyedül azt nézem el neki hogy télen harisnyanadrágot vesz fel a nadrágja alá mert fázik, ezt az egyet elnézem neki, de a többit nem.

2017. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!