Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti mennyi férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mennyi férfinak/fiúnak küldtetek már?

Figyelt kérdés

Erotikus, meztelen képeket ?


A történet csak annyi, hogy kaptam egy tőlem távol élő lánytól akit csak neten ismerek pár képet, 3 nappal később haverom mutogatja, hogy "Nézd már milyen jó képeket kaptam" és ugyanaz a lány teljesen más képpel és felvetődött bennem, hogy vajon mennyi lehet az annyi. Persze megkérdeztem tőle amire ő azt mondta, hogy csak nekem én meg nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni szóval inkább megkérdezem itt talán egy átlagot is tudok belőle vonni meg anonimul könnyebben válaszol az ember ilyen jellegű kérdésre :D


Előre is köszönöm a választ azoktól akik nem félnek a privát áradattól válaszuk után :D



2017. máj. 24. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Én arc nélkül szoktam küldeni :)36N
2017. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Én kaptam már több lánytól is küldtem is, kb mindegyik azt mondta hogy csak nekem küldött gondolom ez azért nem így van.

26F

2017. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát én is nagyon örülnék ha kapnék ilyen képet, ha valaki küld szívesen véleményezem. ;)
2017. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ilyen sokan mondják, hogy ők küldenek.

Pasiként a tapasztalatom az, hogy kérésre mindenki elutasítja, hogy küldjön, kérés nélkül viszont küldenek..., de!


Kétségeim vannak afelől, hogy ezek valóban lányok.


Ugyanis, ha rákérdezek, hogy élő kép, videochat, vagy legalább hang hívás, akkor minden esetben (KIVÉTEL NÉLKÜL), jönnek a kifogások, hogy nincs se mikrofon, se kamera, senkit ne zavarjon, hogy kb 8-10 éve minden okostelefon képes a videochat-re, és úgy 5 éve nem láttam senki kezében olyan telefont, aminek ne lenne elől-hátul kamerája.


Érdekes módon a fénykép királynőknek valami furcsa véletlen folytán soha nincsen ilyen eszközük!!!!

2017. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekes?
2017. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úgy 10re saccolnám ezt a számot, csak a melleimről, arc nélkül. Nem chatsex és társai keretein belül csináltam (bár nyilván tisztában voltam vele, hogy ezzel tulajdonképpen felhatalmazom a srácokat arra, hogy rám verjék), csupán érdekelt, hogy más is olyan ocsmánynak látja-e őket, mint én. Hozzáteszem, nem volt sosem feltétel nálam, hogy a képkérő férfi legyen, nőnek is szívesen kikértem a véleményét, de mondanom sem kell, hogy közülük kevesebb jelentkező akadt.:D
2017. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Küldene innen egy nő?
2017. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérés nélkül kaptam már meztelen képeket főleg hogy mondjak vélemènyt
2017. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!