Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti mennyi férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mennyi férfinak/fiúnak küldtetek már?

Figyelt kérdés

Erotikus, meztelen képeket ?


A történet csak annyi, hogy kaptam egy tőlem távol élő lánytól akit csak neten ismerek pár képet, 3 nappal később haverom mutogatja, hogy "Nézd már milyen jó képeket kaptam" és ugyanaz a lány teljesen más képpel és felvetődött bennem, hogy vajon mennyi lehet az annyi. Persze megkérdeztem tőle amire ő azt mondta, hogy csak nekem én meg nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni szóval inkább megkérdezem itt talán egy átlagot is tudok belőle vonni meg anonimul könnyebben válaszol az ember ilyen jellegű kérdésre :D


Előre is köszönöm a választ azoktól akik nem félnek a privát áradattól válaszuk után :D



2017. máj. 24. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag soknak. De soha sem ugyanazt és mindig arc nélkül.
2017. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és olyan is volt esetleg, hogy pl. cserébe nem is kaptál csak azért csináltad mert élvezted esetleg a dicsértet vagy hasonló okból ? :D
2017. máj. 24. 16:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismeretlennek nem küldtem, s nem is kaptam nem is kértem. Ha szimpatikus az illető levelezés során akkor ruhás képcsere lehet. Ha élő talira is sor kerül, meg úgyis kiderül meddig megyünk el. Ha szex is van, akkor minek is a képcsere. Élőben sokkal jobb ;)
2017. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitok :D
2017. máj. 24. 17:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Egynek se ,nem is fogok!!
2017. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én már sokat kaptam, de talán csak egynek küldtem.

L33

2017. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egyszer kapni egy ismeretlen nőtől. De mielőtt rengeteget küldenétek nem innen. lol Nyilván nem.
2017. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
En folyamatosan kapok itt arc, cici, punci:) viszont szemet nem vagyok, nem kuldom tovabb senkinek meg nem teszem fel sehova:)
2017. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mivel egy lábközböl kb. lehetetlen beazonosítani bárkit is vagy egy mellpárból az ilyesmitől nem is igazán kell tartani, bár biztos vannak szemét emberek is, de valószínűleg kevesebben mint akik örülnek, hogy kaptak valamit és szimplán csak felvidulnak miatta :D
2017. máj. 24. 18:36
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem arccal egyutt kuldi a csaj, de irtam is:)
2017. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!