Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ekkora lúzer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora lúzer pasi, hogy nem izgat fel egy olyan nő szexuálisan, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem vagyok vak, szeretem megnézni a csinos lányokat, meg ismerkedésnél is elég nyitott vagyok.


Viszont kövezzetek meg, ismeretlen nővel alkalmi dolog még nem jött össze eddig. Egyszerűen csütörtököt mondott a műszer, amikor oda kerültünk volna. Próbáltam már azt is, hogy kicsit többet iszok, de nem vált be, mert spiccesen nekem eleve nehezebben jön össze a merevedés.


Érzelmi alapon nincs gond, meg a maszturbáció is megy, igaz utóbbinál is jobban szeretem az olyan "filmeket" nézni, ahol nagyon keveset mutatnak a férfiből, és főleg a nőt mutatják, főleg az arcát szeretem nézni közben, a szemeit. Ilyenkor mindig arról fantáziálok, hogy a párom az adott nő, úgy könnyebben meg az önkielégítés is...


Hogyan tudnék végre lazán szexelni, úgy, mint mások? Szexuálpszichológus segítene szerintetek? Csak hogy tudjak én is sokkal több tapasztalatot gyűjteni, mert így ebben a korban elég cikinek tartom a visszajelzések alapján, hogy csak 2 nővel volt szexuális élményem eddig, igaz velük nem 1-2 alkalomról beszélünk.


Legutóbbi randin például azzal koptatott le egy 21 éves lány, hogy egy pasi 20 éves koráig minimum 10 nővel együtt kell legyen, hogy férfiként tekinthessen rá. 29 évesen 2 az a minősíthetetlen kategória... :(


29/F



2017. máj. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
mert lóf.ba se nézed magad azért.. eldöntöd h nem fog működni és tessék, nemis működik.. vigyázz mit kivánsz mert megkapod!
2017. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:
Pont az ellenkezojet ajanlom, ne verd ki 2 hetig. S ugy menj randizni, lehet elsore gyorsan elsulsz, de fel fog allni. A kovetkezo menet, meg vagy osszejon vagy nem, de addigra mar az elson tul vagy. :)
2017. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked a szexhez érzelem is kell. Méghozzá olyan, amit viszonoznak.
2017. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem attól lesz férfi, hogy mennyi nővel feküdt le.

Egy mellett is az lehet, ha neki ő az igazi. ;-)


29N

2017. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a normális ha idegenhez, ismeretlenhez nem tudnál hozzányúlni és nem vagy egy ösztönlény.
2017. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!