Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolóztál már ilyen emberekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztál már ilyen emberekkel? :

Figyelt kérdés

(Fiú/lány mindegy)

Fogszabályzóssal, nyelv vagy száj piercingessel, büdös lehelletűvel, harapóssal, csók "szűz"-zel?

Ha igen milyen volt? Fiú vagy lány volt az illető?



2017. máj. 21. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Büdös lehelettű emberrel soha nem csókolóznék, fúj!!!!

Harapóssal csináltam, az kifejezetten izgi. ^^ L

2017. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Büdös lehelet megvolt. A csaj egyfolytában szívta a legolcsóbb, legszarabb cigit ami létezik ezen a földön. Majdnem megfulladtam egy sima csóktól is. Szó szerint hamutál szaga volt, sőt, talán az még jobb is ennél.


Nyelvpiercinges nővel. Olyan mintha egy csapágygolyót vennék a számba és kopogna a fogaimon.

2017. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dohányossal borzalmas, főleg cigi után. Azt hittem a szájába hányok váratlanban. Ezzel most nem akarok egy dohányos csajt se megbántani. :D

Ha én is dohányoztam volna előtte, akkor biztos jó lett volna.


Fogszabályzós az szinte semmi. Olyan mint egy sima fogszabályzó nélküli csajjal.


Csak olyan piercing-es csajhoz volt szerencsém akinek az ajkai szélén volt kettő. Nem éreztem. :I


A harapdálós a legjobb. :D

Folyton vissza lehetett harapni és ott kötöttünk ki hogy egymás nyakát harapdáltuk lágyan majd szex lett a vége.

2017. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyelv és száj piercinges megvolt, harapós is, szűz is. Egyik sem volt rossz. Nyilván lányok voltak. 27/F
2017. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Harapós volt, de ha annyira nem erős, akkor jó érzés is :D

Csókszűz is volt, azóta együtt vagyok vele. Szóval nyilván jó volt :)

18L

2017. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem dohányzom így bármilyen jó egy csaj, ha dohányos azt nagyon utálom és persze volt rá rengetegszer példa, de nem mondom , hogy ízlett még ha jól is nyomta, akkor is az maradt meg bennem, hogy kátránypapírt nyalogatok.


Fogszabályzós, ha nem kocogtatja a szerkezetével a fogaid, akkor észre se venni.


Bár egy lánynál buliban soha nem tudhatod, hogy előtte kit cumizott le és utána épp te smárolsz vele. Volt olyan nálam is, hogy leszpattam a csajt visszajöttünk elváltak útjaink és pár perc múlva azt láttam, hogy más sráccal csókolózott... mondom oké nem voltam rossz indulatú, hogy megmondjam a srácnak.

2017. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) jöhet még ;)
2017. máj. 21. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogszabályzós nem másabb mint akinek nincs, nem ad pluszt :D volt olyan lány aki még sosem csókolózott, de könnyen belejött és harapdáltuk is közben egymást :D két éve együtt is vagyunk ;)
2017. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fogszabissal nem, csak majdnem... de a majdnem az nem igen ;)

Nyelv és száj piercingessel igen, nekem is van, nem zavart, pláne, hogy jól csókolt =)

Kellemetlen szájszagúval is, kicsit kellemetlen volt, de a sok csók sok nyálat termel, ami meg baciölő és idő után amúgy sem érzed.

Harapós fincsi :P Csók szűzekkel már nagyon sok dolgom volt... akadt, aki csak állt és semmit se csinált (döbbenet, első alkalom...stb.), de volt, aki gyorsan tanult. Amit még kipróbálnék az a villás nyelv.

Természetesen mindegyik nő/lány volt.

Amúgy van, aki nem csók szűz, mégis rémesen csókol. Sokan nem tudják, hogy milyen szituációban milyen csók való, illetve azt sem, hogy milyen a jó.

A következő lehet te leszel :D (vagy nem, több lehetőség nincs :D )

2017. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyelvpc-s volt, kettévágott nyelvű isvolt, nekem meg ajakpiercingem van 2 is:D fogszabis is volt, ő csaj volt. nem emlékszem,alul vagy fenn volt-e neki. tudtam, hogy van. nem zavart. a nyelvpc-s srác az fura volt, az zavart picit.
2017. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!