Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fog történni azokkal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni azokkal az emberekkel, akik kb 45 évesek, de még nem volt nekik semmi?

Figyelt kérdés

Mármint tényleg semmi. Olyan pacákok, akik nem fogták meg 45 év alatt soha egy nő kezét sem, és olyan asszonyok, akik 45 év alatt még sosem jártak egy hapekkal sem.


Mondjuk azért, mert szociálisan zárkózodtak voltak, tehát még mindig szüzek.


Beletörődnek, vagy depresszióba esnek?


2015. júl. 1. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, majd kiderül...


21/F

2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hülyén halnak meg...
2015. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi különös,ugyanolyan emberek mint bárki más.

Leélik az életüket ők is,és ennyi.

2015. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"Beletörődnek, vagy depresszióba esnek?"


Vagy nem.Van még esélyük....

2015. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan léteznek ilyen emberek? -0_0- Nem hinném.
2015. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én félelmetesnek tartom ezeknek az embereknek az életét. Milyen rossz lehet már, hogy még nem is jártak senkivel... De szerintem töbségében maguknak köszönhetik a helyzetüket.
2015. júl. 1. 22:20
 7/11 A kérdező kommentje:

22:19-es, egy kicsit hasonló ember, mint akiről a kérdésben írtam, ezt most találtam:


[link]

2015. júl. 1. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne félelmetes?Van aki,pap,szerzetes apáca.Ha egyszer neki ez az életcélja,akkor mi a bajod vele?
2015. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előző, azok mások, mert azok önként választották azt az életet. Ráadásul lehet, hogy mielőtt papok/szerzetesek/apácák lettek volna, volt valakijük.


A kérdés azokról szól, akik nagyon antiszociálisak, tehát szeretnének valakit, csak nem tudnak kapcsolatba kerülni senkivel a zárkózottságuk miatt.

2015. júl. 1. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,képzeld el,hogy valószínűleg rám is ez vár sajnos.És nem azért,mert ne akarnám,csak egyszerűen a nők nem állnak szóba velem,levegőnek néznek,elkerülnek.

Egyetlen nőt sem érdekeltem soha,hiába próbáltam én meg bármit pár évvel ezelőtt,eljártam mindenfelé,rendeztünk saját bulikat is stb...

Eredmény 0,de annál több visszautasítás,megalázás,kinevetés.

Szóval azért ez nem olyan egyszerű dolog,mikor semmit nem is tettél,de elfordulnak alapból az emberek tőled.

24/F

2015. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!