Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nálatok milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok milyen gyakran hány pasi próbálkozik be? Kort és kérek

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hETI 2 TUTIRA, 39 VAGYOK.
2017. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utcai beszólogatásra gondolsz? Az gyakori,

de normális pasival már rég volt dolgom :-/


(privátot kérlek, ne küldjetek)


N29

2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgyérted nem szólitanak le komolyan vagy ilyesmi?
2017. máj. 20. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, inkább csak az utcán bámulnak, beszólnak, néhány elvetemült egy rövid ideig mellémszegődik és teszi a szexuális tartalmú megjegyzéseit.. :-/

Pedig normálisan, nőiesen öltözködöm, nem viselkedem közönségesen.


Normális pasi nem próbálkozott még, aki egyből ne a szexre gondolna. De gondolom ők lehet bátortalababbak vagy félnek, mit reagálnék.. Nem tudom.

2017. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg lehet különböztetni ki az aki csak szexet akar? ha pl odamegy vki hogy szia mit tudom én lenne e kedved elmenni vhova akkor elhajtod egyből?
2017. máj. 20. 16:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Általában aki odajön egyből azzal kezdi, "milyen jól nézel ki, szívesen kényeztetnélek", ez vagy az milyen jól néz ki rajtam, hogyan jó vagyok az ágyban is, mint a külsőm... egyértelmű, mire gondol... :-o

Na, ilyenek találnak meg..

2017. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Szoktak próbálkozni neten és élőben is. Az hogy mikor mennyi az változó. Hetente pár biztosan. Természetesen ezek között ritka a normális srác akivel rendesen el lehetne beszélgetni.

20/l

2017. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Változó vab hogy egy nap 5-en is van hogy egy se. De átlagba napi 1.

19/L

2017. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin napi több. Élőben nem nagyon szólítanak le, néha észreveszem, ha néznek, de talán egy kezemen meg tudom számolni, hányszor jöttek oda. 21
2017. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fura.. Engem utcán csak egy srác szólított le eddig:D Buliban viszont 1-2 mindig. 20/L
2017. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!