Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor lehet egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor lehet egy lányt kinyalni egymás után?

Figyelt kérdés

puncinyalás a kedvenc része a szexnek nekem, és nem rég kipróbáltam mi történik ha miután kinyaltam a barátnőm, egy rövid szusszanásnyi szünet után megint kinyalom


furcsállta és nem érette mit csinálok hirtelen, de nem ellenkezett, sokkal hamarabb csúcsra juttattam mint elsőre


aztán megint, és így tovább, 7-ig jutottam, utána már egyszerűen nem engedte, zihált, nem kapott levegőt és azt mondta szédül/ájulás szélén van szóval nem erőltettem már


de vajon lehetett volna tovább is menni, el élvezett volna még 7 után? hol lehet a határ?



2017. máj. 19. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt volt a hátár. Hisz már rosszúl volt.
2017. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
7-8 nekem is volt már, de 2-3 bőven elég!
2017. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Igazából a határ ott van, amikor már inkább kellemetlen (fájdalmas, túl érzékeny, stb) neki, mint élvezetes.

Ha el tud menni 15-ször, akkor nyugodtan lehet annyiszor, vagy többször.

Szerintem nem fog elájulni, próbáljatok elmenni 10-ig :D Én is mindig azt hiszem, nem bírok többet, aztán mégis.

2017. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is max 7 orgazmusom volt, rövid szünetekkel, kívántam meg akartam volna még, de egyszerűen remegtem a fáradtságtól, az élvezettöl, szedültem,ziháltam. De én nagyon díjaznám ha a barátom is majd így folytatná ameddig csak bírná, mert nem ismerem határaim, azt tudom,hogy utánna még jobban szenvedtem,mert folytattam volna,olyan jó volt, de viszont nem bírtam, minden erőm elhagyott. Gratulálok.
2017. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3-ig jutottunk a párommal tovább nem kìvánta.
2018. jan. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Dugni nem tudsz? :) Jó nyalni de egy idő után unalmas lesz minden ha állandóan azt csinálják.A barátnőm is szopja a farkam rengetegszer de ha mindennap órákon keresztül csinálná már nem izgatna fel annyira hogy úgy élvezzem hogy el is durranjak minden alkalommal.
2018. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!