Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiak! Engednétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak! Engednétek, hogy egy fiú megnyalogassa a herezacskótokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit kérnétek érte?

2017. máj. 16. 21:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hetero kapcsolatban élek, viszont egyszer majdnem mindent ki kell próbálni szoval engednem.
2017. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze, simán kipróbálnám ezt az élményt!
2017. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
persze ... miért ne?
2017. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Betero vahyok. Nem vagyok meleg. De homofób sem.

Nem vonz a dolog, de annyira nem is undorít, hogy pl. egy 10esért ne mennék bele...

2017. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
9%
Még egy ronda nő kaphat engedélyt, ha szépen kéri, de egy uzi nem.
2017. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
15%
Úgy csinálnék mintha hagynám , majd kegyetlen módon ráhúznám a térdemre a fejét oszt nem győzné köpdösni a fogait.
2017. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Aki eleve hetero hogyan engedne ilyet? Üti egymást a kettő.

Én benne lennék de nem is vallom magam heteronak. Kifejezetten szeretem ha a heréknél is kényeztetnek. Ahogy tapasztaltam férfiak/transzik jobban figyelnek erre mint a nők.

2017. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

hogyne engedné, csak mert heteró? azt mondod, ettől megmelegszik? nem hiszem ...


#26

na az ilyenek rendkívül izgalmas emberek :) aztán inkább ne tudjuk meg sztem, mi is történik, ha ilyen helyzetbe kerül kettesben egy sráccal ... az más kérdés h utána 2 percre rá már megint mocskosbu--izik, de hát sajnos az ember így működik. pont ezért izgalmas végül is.

2017. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Én csak azt kívánom az ilyen homofóboknak, hogy találjanak emberükre. Pl. egy 120 kilós izmos meleg macira. Vele szemben nem tudom, mekkora lenne a szájuk, szerintem örömmel hoznák szét a farpofájukat, csak ne bántsa őket. :o)
2017. szept. 17. 12:37
 30/33 anonim ***** válasza:
Figyeld kérdező meg az előtti ! Én most felteszek nektek egy kérdést . Engednétek hogy megetessek veletek egy nagy bögre kulát miközben ... (ezt nem írom)egy döglött kuvasszal reszeltek?Ha igen mit kérnétek érte ? 5 rongyot ? Nincs bennetek indulat hogy mer valaki egyáltalán tőletek vagy bárkitől ilyet kérdezni? Ja meg homisrác én nem húzom szét mert előbb akasztom fel magam mint hogy beakasszanak.Kit érdekel ki hány kiló meg izmos? Inkább a halál.
2017. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!