Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás az ha a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az ha a férjem tudta nélkül titokban vibrátort teszek magamba és dildót mikor nincs itthon?

Figyelt kérdés
Faradt sok a munkája ezért nem akarom terhelni de nem tudom kiakadna e
2017. máj. 16. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás. Kérdezz rá finoman,hogy mit szólna hozzá,puhatolózd ki.

Én is szoktam masztizni,de csak titokban,mert bármikor szóba került,a párom mindig kiakadt. Nem minden férfi örülne ennek. Amiről meg nem tud az nem idegesíti.

De muszáj,mert ő mindig fáradt,alig van szex,én meg igényelném. Mással meg nyilván nem fekszek le.

2017. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jo de mondjuk nyilvan fele fele arAnyban képzelném azt hogyő dug vagy mindenféle képzelgések hogy egy néger faszi jól belémveri stb így se megcsalás? Ez csak képzelgés lenne nem valósítanám meg
2017. máj. 16. 22:47
 13/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan !! Te mennyi idős vagy ??


A gondolataidról is be kell számolj ?

Kicsit Diktatúra lehet nálatok.

Hazugságvizsgálóra is ráköt ? :D

2017. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretemmel kell elszamolnom..
2017. máj. 17. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!