Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás az ha a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás az ha a férjem tudta nélkül titokban vibrátort teszek magamba és dildót mikor nincs itthon?

Figyelt kérdés
Faradt sok a munkája ezért nem akarom terhelni de nem tudom kiakadna e
2017. máj. 16. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

miért nem beszélsz vele erről?

am ez nem megcsalás, mert nincs benne más, csak te :)


24F

2017. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne megcsalás?

Miért titokban? Én élvezném ha nejem ilyesmikkel állítana haza. Közösen is lehet használni. :)

2017. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Már mitől lenne ez megcsalás ?

Nem más pasi van benned .

Kérdezz rá tőle, ő mit gondol erről..

Nálunk ez nem megcsalás . ha meg kiakadna számon kérhetnéd ne hivatkozzon fáradtságra !!

2017. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Férjes asszonyként nagyob buta vagy. Az a megcsalás ha más férfival vagy az hogy egy szexuália segédezközt dugsz a puncikádba hogy örömöt szerezz magadnak az nem az.
2017. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem az. Mond el neki, meg kell értenie, te pedig ha tudod akkor kicsit kényeztesd, ne rögtön arra menj hogy szex legyen, szerezz neki örömöt, még ha te nem is kapsz abbol a jóból amiből ő igen. Szerintem biztosan ő is fogja viszonozni :) 21L
2017. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Nem az, bár az talán egy picit jobb megoldás lett volna ha előre megbeszéled vele. Én ezt férfiként úgy oldottam meg, hogy vettem a feleségemnek egyet ajándékba, és elmondtam hogy használhatja egyedül is, meg használhatja úgy is amikor velem van, ez az ő döntése.

Hidd el a férfi is tisztában van vele ha kevesebb az akció, és ez miatta van, magam is így voltam vele.


Esetleg lehet az lenne a legjobb megoldás, ha megbeszélnéd vele hogy szeretnél magadnak ilyet venni az általad is említett okok miatt, azt biztos jobban beveszi a gyomra mintsem ha már kész tények elé állítod, és ha már belement, akkor egy hét múlva megmutatod neki. Jobb esetben még a nemi élteteket is feldobhatja a dolog, rosszabb esetben meg azt mondja hogy nem, akkor meg legalább tudod hogy jobb volt titokban tartani.


Lehet hogy kicsit megalkuvó ez a megoldás, de legalább nem bántod meg vele.

2017. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. De szerintem titkolni sem kellene. Lehet izgatná is. Sőt, lehet közösen is érdemes lenne játszani vele! ;) 27/F
2017. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem megcsalás.
2017. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Jezus. Ennyire hulye h lehet valaki? V ilyen szinten el vagy otthon nyomva a felfogasodbol itelve....
2017. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Korai volt 15 évesen férjhez menni....főleg ennyi ésszel. :)
2017. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!