Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi a max, amit beválla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a max, amit bevállalnátok pénzért, szexben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gyári melot 23 L
2017. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11! Szexben sorozatgyártást? KEMÉNY!
2017. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Túl fantáziàltad. Én normális munkára gondoltam pl Nyomda( STI Petőfi Nyomda) vagy tészta gyár ( Nissin)
2017. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a kérdés, milyen tarifa mellett állnék prostinak?

A #7-essel nagyjából egyetértek. Jelenleg tökmindegy lenne, milyen összeget ajánlanak, mert a megélhetésem finanszírozva van, a luxus meg nem ér meg nekem ennyit. Hogy kilátástalan szegénység esetén mibe mennék bele, azt nem tudom, mert még sosem kerültem hasonló helyzetbe. Sosem mondom azt, hogy soha, nem vagyok álszent.

2017. máj. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
A nő lényege: elméletben tagadja, gyakorlatban meg már nedvesedik is tőle, és hatalmasat élvez. Emiatt elméletben faggatni felesleges, a többség szentnek vallja magát.
2017. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy mennyi pénzért. Nagyon-nagyon sokért szinte bármit.
2017. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pl csoportos szex, light bdsm.
2020. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!