Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek popsi mániája lenne?

Figyelt kérdés
Mindig a feneketek simogatná és markolászná farmeron keresztül is, meg anélkül is persze, benyalna alaposan és imádná ujjazni és vibrátorozni... Persze lenne más is, de ezt fontosnak tartaná nagyon...

#fenék #popsi #mánia #popsi mánia
2017. máj. 11. 20:00
1 2
 11/17 Tompadúr ***** válasza:

Azt mondanám "Inkább én a tiédet Drágám!"

26/F

2017. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem barátnőm folyton fenekem markolássza utcán. Rendszeresen nyalja a fenekem, akkor élvez a legnagyobbat, ha 69-be egymást nyaljuk. Az ujjazás nekem csak azért nem jön be, mert ott lent érzékeny vagyok még a rövid körmökre is. Kisebb análjátékokkal szokott izgatni. A vibrátor is érdekelne idővel, de ott még nem tartunk :)

Szeretem, élvezem :)

Természetesen borotválom körülötte, és mindig zuhany után van csak ilyen játék.

28F

2017. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is popsimániás vagyok, jól kiegészítenénk egymást :) Azt csináhatna velem, amit csak akarna, én mindent imádnék!
2017. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem mi ez a nagyarcoskodás a válaszolók részéről... Nekem ilyen van 4 éve, és elég zavaró. Pedig az ilyen aberrált dolgokat, mint a vibrátorozás, meg nyalogatás, mellőzi. 26/F
2017. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Jólvan aszexkém, menjél papnak akkor, ha nem tudod értékelni, hogy van egy perverz csajod.
2017. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Imádnám,persze felcsatolhatóval is dugjonmeg néha.
2017. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Ujjazást meg a nyalást engedném neki
2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!