Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mi volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mi volt a legextrémebb hely ahol bugyi nelkul vagy teljesen meztelenul voltatok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Bugyi nélkül szoknyában jó időben bárhová elmegyek, s voltam is. Meztelenül nudista strandon, erkélyen, de nem vagyok magamutogató.
2017. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%

Voltam Tescoba is csak egy hosszabb pólóba, de 2 éve az is megesett hogy meztelen jöttem vissza a szaunából nyaralás során. (2 részre osztott ház, és a telek végén van a szauna) este 11 fele volt.

Meg persze ekélyen, kertben.

2017. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szoknyában én is elmegyek bárhová bugyi nélkül.
2017. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Álmom egy olyan szoknya! ;)
2017. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya bugyi nélkül, szintén Tesco :D Muszáj volt bemennem vásárolni
2017. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi lány bugyi nélkül :)

Ilyenkor titeket nem zavar, hogy a Tescoban pl. pénztárnál a mögötted lévő kiszúrja, hogy nincs rajtatok bugyi?

2017. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi bátor lány :)
2017. máj. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya, bugyi nélkül nem. De olyan volt hogy meztelenül a kutyám után szaladtam az utcába egészen a másik mellékutcáig vagy 10 háznyira úgy hogy semmi nem volt rajtam, mert otthon meztelenkedni szoktam. Elég ciki volt, mert fényes nappal volt, és vagy 3 autó is elment előttem és az egyik épp egy építőipari cég autója volt tele férfi munkásokkal akik kifütyültek nekem. Meg volt egy fiatal srác akivel egy helyen dolgozom, látásból ismerjük egymást, ő szó szerint belement biciklivel az árokba annyira meglepődött. Hát ciki volt nekem eléggé, amikor összefutottunk bent a gyárba mindig nagyon mosolygott rám, és egyszer mondta magunk közt, hogy tetszett neki a szép látvány. Hirtelen azt se tudtam hova forduljak pedig ez már napokkal később volt.
2017. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem látja, Főleg, ha mögöttem áll.

Az alsó polcon lévő termékért leguggolásra kell vigyázni :) Hacsak nem direkt jó napok akarok szerezni valakinek :)

2017. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerezz jó napot :)

Csak látszik, ha feszül a soknya, hogy nincs alatta semmi, nem?

2017. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!