Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lanyok akiknek ez tetszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lanyok akiknek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Ha enyhen pofozzak oket kicsit fojtogatjak szexkozben de azert nem olyan durvan.. 18f
2017. máj. 11. 00:01
 1/7 anonim válasza:
48%
Beteg vagy
2017. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Persze.

20L

2017. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én imádom. A szüzességem elvesztése után már tudtam, hogy engem alázni kell szex közben. :)

20/L

2017. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3:Az igen!
2017. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha pofozgatnak még enyhén is azt nem szeretem de ennek pszcihológiai okai vannak amikor kicsi voltam a nővérem mindig lefogott és megpofozott és mivel nagyobb voltam nem tudtam védekezni :D azóta kb ha valaki pofon ver vagy verne még ha enyhén is kb elborul az agyam és nem jó értelemben :D tiszta agresszív leszek tőle...


A folyotgatás meg paskolás meg ezek tetszik meg ha lenyomnak kicsit olyan dominánsabban azok tetszenek.. de a teljes irányítást sose adnám át..

2017. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, minden lány szereti az erőszakos, durva szexet.
2017. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Miert pontoztatok le ennyire? Nem fogom a tarsadalom miatt elnyomni onmagam, en mindig elmondtam mit akarok, es kertem h ne legyenek titkok mondjak el mi esne jol.

Ebben nincs semmi baj h en azt ereztem, nekem egy kemeny ferfi kell. De ha ti ezt igy latjatok h a nő legyen szendeszűz az agyban akkor hajrá.. ;)

2017. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!