Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi az optimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi az optimális pénisz méret?

Figyelt kérdés

Nekem 14 cm. Mindig is kicsinet éreztem, ezért más dolgokkal próbálok kompenzálni (komolyan edzek, odaadóbb vagyok az ágyban). Utána néztem az interneten és elvileg az átlag 12 cm. Meglepődtem, mert sokan a 16-ra is azt mondják, hogy kicsi.


A lányok akikkel együtt voltam még nem panaszkodtak, de ha bajuk lett volna a méreteimmel nem biztos, hogy szóvá tették volna...


Nektek mi az optimális méret? Mi számít kicsinek és nagynak? Milyen méretű partnereitek voltak eddig?



2017. máj. 10. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Ma már megkérdezted!!
2017. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg. Linkelt be és megnézem azt a kérdést is.
2017. máj. 10. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés kiírására fordított energiádat és idődet kereséssel töltötted volna, már 5x megtaláltad volna a választ, ugyanis annyiszor elhangzott már ez a kérdés!
2017. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elege van a csajoknak.
2017. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"sokan a 16-ra is azt mondják, hogy kicsi"


Sokan azt se tudják, hogy az mennyi. Én is csak ránézésre tudnék mondani valamit, de akkor se biztos, ezt próbálni kell. :) Komolyan le szoktátok mérni?

2017. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas már...
2017. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy
2017. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12 fölött, ha azé akit szeretek akkor nem érdekel mekkora.
2017. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14/4,5 a legjobb. :)
2017. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!