Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne izgasson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne izgasson többet?

Figyelt kérdés

Szóval beszéltem régebben pár emberrel akiknek hasonló "fétise" vagy probléma volt de az nagyon ritka egy kezemen megtudtam számolni olyan kevés van.

A lényeg hogy izgat az alázás. (csak is az intim területre irányulva.) Szóval ha cikizik,kicsizik,szidják a péniszem.( de csak ha őszintén tényleg ezt gondolja az illető.) Illetve való életben izgatna az ha leköpnék,bekapnák tövig..stb szóval minden olyan fajta interakció ami alázás de csak is a péniszemre irányulva. Van aki azt mondja átlagos van aki azt mondja tényleg kicsi.

Nem akarom hogy ez a dolog izgasson engem többé. Az okát nem tudom arra se tudtam rájönni miért izgat pedig rengeteget gondolkodtam már de a világ összes pénzéért se tudnám megmondani...Nem lehet ebből valahogy kigyógyulni? valamilyen módon? Tényleg unom már hogy a legkisebb beszélgetésre is hogy ha valaki őszintén azon a véleményen van akkor feltud izgatni és eszméletlen módon..és már rosszul esik hogy ennyire izgat nem akarom már ezt.



2017. máj. 3. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz szokni akkor szakember kell
2017. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs más mód? Nem akarok elmenni olyan égőnek,cikinek érzem ezt... persze ha nem lesz megoldás elfogok menni.
2017. máj. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!