Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy jobban tetszik a páromnak ha harisnyában vagy mezítláb vagyok :) Rákérdeztem nála, és elmondta hogy szexibb a lábam szerinte ha nem zokniban vagyok hanem harisnyában. Aztán megkért, hogy ha nem gond akkor ezután inkább harisnyát használjak zokni helyett. Amivel összességében nincs is gondom, szeretem én is ha őt pedig ez boldoggá teszi ezen az apróságon nem múlik. De más nő párja is kért már ilyet? Ti megtennétek a párotok kedvéért ha ezt kérné?

2017. máj. 8. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak van láb-harisnya vagy ehhez hasonló fétise. Szerintem semmi rossz nincs benne.

Megtenném a páromnak, ha ezt szeretné.

2017. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem imádja a harisnyát és a combfixet. S bár a hétköznapokban nem ilyen a stílusom, de ha kéri felveszem. Szerintem ez a legtöbb pasinak alapvetően nagyon bejön.
2017. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is ugyanezt akarom el érni a barátnőmnél! Mondd légyszíves hogy hogyan érte el ezt nálad, mit mondott neked?
2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Jaaaj,hűha,micsoda kérés,bele ne halj!
2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :) Én viszonylag sokszor vagyok szoknyában és harisnyában, ha úgyvan akkor combfixben. Azt nagyon imádja :) De ezentúl nélkülözöm a zoknijaimat és ha nadrágban vagyok akkor is harisnyát veszek majd. Ilyenkor mindig mikor nála vagyok, simogatja meg megnyomkodja a lábfejem, ez meg elég jól esik :)
2017. máj. 8. 15:30
 6/9 A kérdező kommentje:
3as válaszolónak: Annyit hogy sokkal jobban tetszik neki a lábam ha harisnyában vagyok és nem zokniban mert azt nem szereti. És megkért hogy ha nem mezítláb vagyok és vennék fel valamit akkor harisnya legyen ha nekem is okés. Nekem pedig nincs ellene kifogásom, főleg úgy hogy tudom hogy nagyon szereti ha abban vagyok. Ez nem nagy kérés részéről simán megtudom tenni neki.
2017. máj. 8. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszi! De ezt személyesen vagy interneten keresztül tette meg? És hogyan kérjem meg arra a barátnőmet hogy inkább titokzoknit hordjon boka zokni Helyett???
2017. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Én utálom a nylon harisnyákat, mert berohad a lábam, hiszen nem természetes anyagból van, így csak ritkán tenném ezt meg neki.
2017. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert így is gombára hajlamos a lábam.


Max. szex előtt vennék fel egy harisnyát, de hosszú távon nem.

A mezítláb viszont okés, itthon 10/9 nem viselek zoknit, mert meleg van.

2017. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!