Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes nővel mi férhet bele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes nővel mi férhet bele?

Figyelt kérdés

Persze tudom,majd ha lesz partner megbeszéljük az igényeket és a lehetőségeket.


Engem az érdekelne, hogy ilyenkor mi az amit nagyon érdemes kerülni.


2017. máj. 8. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A brutalitást mindenképp kerülni kell a többi belefér ugyanúgy.
2017. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet öklözni is akár csak ne túl mélyre én ezt szerettem mert jól felkészített a szüléshez a tágulasra is. De nem szabad mélyre nyúlni.csak ököl a hüvelyben ez a legjobb ilyenkor. Amúgy mindent lehet csak ne úgy brutálisan erősen
2017. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőfüggő.

Van, akinek olyan hányingere van, hogy képtelen az orális szexre. Van, akinek a melle lesz túlérzékeny. Másnak önértékelési gondjai lesznek, és nem is akar szexelni. Van, hogy a doki mondja azt, hogy tilos a szex, sőt az orgazmus is.

Van, aki meg dugna állandóan. Meg persze ezek végtelen kombinációi.


Amit általában tilt a doki, az az anál. Egyrészt ilyenkor még könnyebb elkapni bármit, hiába figyeltek. A rendszeres szorulás pedig sokszor előhozza az aranyeret enélkül is.

2017. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Izgató a terhes szex számomra, majd szeretném kipróbálni, lett volna már rá lehetőségem. Amint lesz partner megbeszélem mire vágyik, mi fér bele, meg persze az orvos mit mond.


Ez az öklözés első szülés előtt is jó ötlet? Nem vágyom rá, de ha a partnernek ez segít, akkor összeköthetjük a kellemest a hasznossal.


Az önértékelési probléma az sok nőnél fenn áll sajnos, nekem mindig is a teltebb alak tetszett és lelombozó amikor szégyellős a másik, vagy nem képes olyannak látni, ahogy én.

Persze a fordítottja meg baromi beindító.

2017. máj. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!