Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lehet ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boros Dániel 1.2 kérdése:

Terhes lehet ettől?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének . Tegnap a barátnőmmel , óvszer nélkül a farkamat a hüvelyéhez érintettem , többször is , aztán pedig megujjaztam, még szűz , de esetleg az előváladékokban lévő hímivarsejtek nem juthattak el a petefészekig?

2017. máj. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jesszusom.
2017. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1#

Akkor nem csak nekem fáj.

2017. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértek az ifjúkori emlékeim. Akkoriban, dr. Veress Pált szokták hasonló kérdésekkel bombázni.
2017. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Hat ha elotte elmentel volna es bekerul a sperma az ujjaddal a huvelybe es epp peteerese van akkor lehetne terhes.

De igy elovaladektol, amiben nem is feltetlen van sperma, es csak odaerintetted.. nem. De inkabb aggod tul a dolgot, mint hogy teherbe ejtsd. Dicserendo.Viszont ha tovabb jutottok a pettingnel mindenkeppen huzz gumit,csak kicsit se probaljatok ki nelkule stb. , mert ott mar lehet gond.

2017. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!