Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, találkoztatok már képmutató nővel, aki hazudott nektek, de élőben ezt nem merte felvállalni, csak írásban közvetett módon?

Figyelt kérdés

Jó testi adottságú gyönyörű lány visszautasította a meghívást. Késöbb üzengettünk egymásnak és tolakodásnak vette a normális üzenetet. Tulajdonképpen megakart vezetni, mire én a vèlemènyemet leírtam, erre ő kitalálta, hogy ezért nem akar összejönni. Amikor a normális üzenetet kapta, akkor miért nem akart együtt lenni? Amikor a meghívást kapta, miért nem akart együtt lenni? Hát akkor sem akart együtt lenni, amikor nem kapott kritikát. Most hogy kapott, akkor már egyből ráfogja erre? De másokkal sem jött össze, 60 év körüli embereku hajóin utazgat. Letagadta, a barátnőjét , akivel együtt volt amikor hozzászóltam. Tényeket tagadott le, amiről bem tudta, hogy láttam.Ha nem szólok, hozzá, akkor nincs semmi dolga. Ha szépen írnak neki, az a baj, ha kritikát kap az a baj. Hát miért nem akart összejönni akkor, amikor szép üzenetet kapott? Ha pedig tudja, hogy nem a kritika miatt nem jött össze, akkor miért erre fogja rá? Megakadályozta az együttlétet, pedig nálam fiatalabb volt és a saját kategóriám. De jó fenrke volt, szép arca és bőre, hosszú szőke haja. Az a helyzet, hogy nem kötelessége felvállalni a belső énjét és így letagadhat dolgokat, taktikázhat. Ha a nagy igényei miatt nem akar összejönni, akkor legyen gerinces ember és ne azt hibáztassa, aki erről nem tehet. Egyszemélyben rengeteg ember boldogságának útjában áll és közben köztük mozof. Az ilyen embertől hogy várhatjuk el, hogy szeretni tudjon, ha arra nem képes hogy szemtől-szembe beszéljen. Élőben nagyképű balhékavaró, amivel távoltartja a konraktot Interneten mwg kifogásokat keres, amit ha elfogadnak tőle, akkor vérstemet kap és tovább hülyíti az embereket. Ha felállnak ellene, akkor is neki áll feljebb és még ő van megsértődve.Közben pedig elrugaszkodva a saját kategóriájától, nála okosabb emberrel szeretne összejönni, akinek pénze van. Pröbált meghazudtolni írásban és a ciki barátnőjét letagadni, hogy vele volt. Nála rondább nő volt, amiről tudta, hogy én is tudom,,annyi emberség nem volt benne, hogy elismerje ezt a dolgot. Lenézte és szégyelte magát, mert fényt derítettem arra; hogy kivel volt. Emberileg annyira nulla volt, hogy csak rontja a környezetét. Szavakban nem lehet leírni, mennyire gerinctelen volt és boldogságit sem okozott senkinek. Felnőtt ember és ellensége annak, aki számára nem tetszik. Azt nem értem, hogy egy fórumozó mit sodródik, ha ez rá nem igaz? Honnan tudja, hogy nem igaz a leírtak ? Ha meg nem tuja, milyen alapon foglal állást? Nen lehet az, hogy valaki töviről-hegyire észleli a velejéig romlott embereket, ezt valaki megérzi és nem bírja ki a szégyenét visszatámadás nélkül és ezért válaszol. Mert ha valaki nincs tisztában valamivel; au kérdez vagy pozitív válaszokat ad. Nem értem miért magyarázkodnak olyamok, akik calóban boldogságot tudnak okozni embereknek? Mert csak olyanra van szükség. A többi sz csak a balhéra jó, aki azt szereti.


Ilyen nőt, akit én akkor láttam, milliós tételekért heccelte, kérette magát és szexelt öregemberekkel. Ez jól van így?


2017. máj. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteg, elfajzott, csupán érdekekhez fűződő világban élünk... :(
2017. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, mert én első látásra szerelmi érzéseket tápláltam felé. Senkit nem akartam volna jobban, mknt őt. A látványa magával ragadott. És ez van. Maga az ördög. Slamasztikás, emberi testbe bujtatott ördög. A szép szóra nem reagál, a csúnyára szétszèledést generál. Zárni próbálha a kontaktot és kirekeszteni, aki nem pénzes és karrierszolgáltató. Egy éjszaja nem lehet valaki boldog vele? Szomorú. Hogy minden lépése az érdekekről szól.
2017. máj. 7. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egyszemélyben rengeteg ember boldogságának útjában áll és

közben köztük mozof."


Az élet nem habos torta. Csúnya, szemét gyönyörű, jó fenekű, szép arcú lányok sokasága áll "rengeteg ember boldogságának útjában" azzal, hogy nem dobja szét a combjait minden férfinak, akinek kedve lenne megfektetni.

2017. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmezd mit a 3-as mondott.

Vedd a lapot,nem kell lerohanni,ha nem akar beszélni veled,fogadd el.

,ez fellángolás volt,nem valós érzelmek.

És fogadd el,hogy nem minden bomba nő dobja szét a lábait. Ez az "ördög" felé biztos nem olyan.

Nem kell regét írni,hogy milyen csalódott vagy,hogy a bomba nő milyen szemét,hogy téged,szegény ártatlan lukra hajtó embert kikosarazott.

És mégegyszer: olvasd el a 3-as választ.

2017. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak amikor már éveken keresztül egyedül van, az szemetszúr mindenkinek. Meg az is amikor tagad. Ugyanis ha ő az nem a felső tízezerben mozog, akkor elkéne fogadnia sorsát. Ő senkivel nincsen, csak akitől az érdekei származnak,,akinek a vagyonát örökölheti, aki gazdaggá teszi. Ilyen emberre pedig nincsen szüksége a férfi társadalomnak. Hogy mennyit írok, azt én döntöm el. Hogy mi a fellángolás és a valódi érzelem azt haggyuk, mert ha ember lett volna a delikvens, akkor neki is lett volna fellángolás. Itt nem ez a lényeg. Ez olyan mint egy bün, ami ellen küzdeni kell, különben elnyomja a szabad érzelmeket. A világ megváltozott az ilyen emberek felfogása miatt, mint ti vagytok. Lehet, hogy nem kell mindenkinek szétteni, de ő és a többi társa senkinek se teszi csak a gazdagoknak. Ezt olvasd többször a nárcizmus helyett.
2017. máj. 8. 09:06
 6/7 anonim válasza:

Nos, egyrészt nagyon könnyen belekényelmesedsz a mártír szerepbe, másrészt a helyesírásod csapnivaló. Én sem jönnék veled össze. Te az a típus vagy, aki szerint önmaga mindent jól csinál, de mégis ilyen lányok után futsz, aztán meg mondod, hogy milyen gonoszak. Mi van, ha van elég baja szegénynek, és nem kellesz még koloncnak a nyakába azzal, hogy lelkiismeret-furdalást próbálsz kelteni benne, mert nem jár veled?

Menj, keress magadnak egy igazi lelki társat, aki hozzád illik, és ne egy bálványt! Te is boldogabb leszel, komolyan mondom.

2018. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha általad "emberileg nullának" tartott nő után futsz, mert jó a feneke, az szerinted mit mond el rólad?
2018. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!