Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mekkora volt a legnagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mekkora volt a legnagyobb méret amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Persze senki nem centivel megy dugni,de akkor is kábéra el lehet dönteni,pláne ha tényleg termetes.

Milyen volt vele?


2017. febr. 9. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
volt egy kalandom egy félvér sráccal borzasztó volt. 23cm nél bőven nagyobb volt de nem akarok hülyeséget írni illetve nem fért be a számba se éreztem, hogy a fogam súrolja a makkot tehát azt hagytam is és amikor berakta azt hittem elájulok a fájdalomtól..
2017. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A jelenlegi páromnak 16 cm és 6 cm vastag. :) Egyszerűen tökéletes. Szerintem inkább a vastagság számít, és a technika.
2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
A jelenlegi páromé volt a legnagyobb,olyan 17-8 cm, és kb 5-6 cm vastag. Vele csodálatos. A korábbiak mind sokkal kisebbek voltak,velük rossz volt,de az nem a méretük miatt,hanem nem is figyeltek rám,meg erőszakosak voltak,nem figyeltek arra hogy jó a másiknak csak mindenáron kompenzálni akarták a kis méretüket. Csak fájdalmat okoztak.
2017. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy párom rövid ideig, 24cm.... nagyo n rossz volt, fájt, feszitett, égetett...

Mostaninak 15cm, böven elég :) inkább lehetne picit vastagabb. De igy is szuper jó vele!

2017. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem borzasztó a szemmértékem,de volt egy barátom,akinek kb 20-22 cm volt. Alig fért a számba,lovagolni nemigazán tudtam rajta.

Hiába volt óvatos,nekem fájt ,elég kellemetlen volt.

2017. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

6 cm a sörösdoboz átmérője, vastagsága...

Mindenki igazat mond itt.

2017. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

23 cm és 5,5 cm vastag...minden pózban nagyon fájt és feszített... és eléggé agresszív is volt a srác, mert orálnál rányomta a fejem és éreztem h nagyon vastag

összeségében rémes volt, több esélyt kapott, de mindegyik nagyon fájt így szakítottunk

2017. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
22/5 volt a legnagyobb! Inkább csak agyamat elégítette ki a látvány de ha dugtunk az kellemetlen volt. A másik végletet is megtapasztaltam akinek 15-6 centis lehetett. Az meg kevésnek bizonyult. Szerintem 18-20 az ami ideális.
2017. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 cm. Fájt.
2017. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!