Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már ilyen veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen veletek lányok/nők? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően elmondani, minnél több részlettel.

Én 18/F vagyok, barátnőm (17/L) úgy van, hogy azt mondta nem hajlandó orálisan kényesztetni. Azt mondja, hogy Ő se tudja miért nem, de nem kívánja ezt a dolgot.

Természetesen megértem és nem beszélek a dologról, mert nem akarom erőltetni a dolgot.

Tudja mennyire fontos nekem. Már többször próbálta, de a 18. szülinapom se volt "olyan" hogy megcsinálta volna.


Szóval a kérdés, hogy;

Ti már gondoltátok meg így magatokat?

Reménykedem, hogy egyszer meglep vele, de őszintén kételkedem, hogy megtörténik.


Kicsit többet kérnék, mint egy "volt" vagy egy "nem"

Köszönök szépen minden választ.



2017. máj. 7. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
És ő igényli hogy te kényesztesd?
2017. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 éves lány még nagyon fiatal... ez is benne lehet a dologban. Én úgy voltam vele hogy kipróbálom de ez 21 évesen történt. Első pár alkalom kellemetlen volt most meg már imádom de nem tudom miért..
2017. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szégyenlős?
2017. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1.)

Igen és teszem is


#2.)

Én is ilyesmiben reménykedem


#3.)

Hát nem túl magabiztos egyéniség, ez igaz, de amikor kettesben vagyunk teljesen másmilyen, önmaga.

2017. máj. 7. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyit kihagytam tényleg.

Több mint egy éve rendszeresen éljük a szexuális életünk és kényesztetem. Hosszútávban gondolkozunk és mindkettőnknek ez az első párkapcsolatunk.

2017. máj. 7. 15:43
 6/8 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek folytassátok, a kérdésemre választ még nem kaptam.

Köszönöm

2017. máj. 7. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél türelmes vele, próbáljátok síkosítóval a szexet.
2017. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Finoman vezesd rá.


Én is irtóztam az orális szextől (korábbi erőszak miatt), amit a párom el is fogadott, aztán egyszer megkérdezte, nem akarom-e megpuszilni ott.

Nem ér a fejemhez, nem kényszerít, csak egy puszi.

Aztán ebből egy alapos szpás lett, mert nagyon jól esett hallani, ahogy sóhajtozik, nyöszörög :)


Azóta pedig csomószor kívánom őt a számban, de ehhez kellett a türelme (fél év majdnem), és hogy bízzak benne.

2017. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!