Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem igazán ide tartozik, de még sose csókolóztam.. és nem akarok beégni a kiszemeltem előtt, aki csókolózott már

szóval, hogy kell használni a nyelvet, stb? Előre is köszi az értelmes válaszokat :)


2017. máj. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Youtube-ra írd be, hogy: kiss tutorial!
2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kell egyből nyelvezni, az amúgy se jó.


A csókolózás meg jön magától. nézz youtubon videót róla. First kiss néven keress rá.

2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg majd irányít. Játsz a nyelveddel, mozgasd. Ennyi az egész.

Eddig egyszer csókolóztam, rögtön nyelves volt. És mivel én is csináltam mindent, ezért azt mondta a srác, hogy baromi jól csókolok és nem hiszi, hogy még nem csináltam.

Szóval legyél bátor.

2017. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
emlékszem amikor először csókolóztam a lány ledugta a torkomon a nyelvét és majd megfulladtam. igazából nem volt rossz, de annyira jó sem. ami fontos, a fokozatosság, sokszor a kevesebb több, főleg az első csókoknál.
2017. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Miért nem nyelted le a nyelvét? 😂😂
2017. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

hát pont ezaz, hogy totál kezdőként totál meglepődtem. és valószínűleg a lány sem lehetett sokkal tapasztaltabb mint én, csak rámenősebb :D

2017. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Megkérdezhetem mennyi idősek voltatok?


5-ös voltam. :)

2017. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!