Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, barátom pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, barátom pedig túl vastag hozzám hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Idén műtöttek, mert a szűzhártyámon túl kicsi volt a lyuk, és ezért még tampont sem tudtam használni, barátommal pedig pláne nem tudtam együtt lenni. Mostmár minden rendben van, csinálta nekem két ujjal,és egy dildót is vettem, aminek 2.75 cm az átlagos átmérője, alig éreztem mikor bennem volt, azonban barátommal mégis fájdalmas együtt lennem. Ő ennél sokkal vastagabb, és alig tud belém menni, mert nagyon fáj. Hogy tudnám magam mégjobban kitágítani? Hogy lehetne kevésbé fájdalmas? (Síkosítóval is próbáltuk már)

2017. máj. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
szarul csinálja a srác. ha ennyire szűk vagy és fájdalmas a közösülés, akkor nem egyből kell ajtósul a házba rontani, hanem fokozatosan. legközelebb próbáljátok ki úgy, hogy nem egyből az egész farkát tolja beléd, hanem centinként és nem úgy mint a dúvad, hanem finoman. Aztán ha kitágultál és nincs fájdalom akkor már mehet vadabbul is :)
2017. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Nem kéne minden elhamarkodott következtetésekre jutni. Egy szóval sem írta, hogy úgy csinálja, mint egy dúvad.

2017. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg már a Káma Szútra korában is tudták, hogy sajnos vannak anatómiailag nem ideális férfi-nő párosok.
2017. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok ebbe a fiúba, akiről szó van, és törődik az érzéseimmel kedves egyes. De a válaszodból kiderül, hogy szöveget értelmezni sem tudsz: nem tolta még soha belém az egész farkát és pont ez a probléma. Mindig van előjáték, és szépen, lassan próbálkozunk, ettől függetlenül fáj.
2017. máj. 6. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vastag fájni is fog... exemmel.minden aktus szar volt, fájt, égetett, stb, mert nem passzoltunk össze anatomiailag.


A páromé kisebb vékonyabb és tökéketes, élvezem, nem kell félóráig izhügatnia meg sikositoval szorakozni... :)

2017. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. A hüvely tágul és kicsit meg is nyúlik magától szexuális izgalom hatására.

Tehát ahhoz, hogy barátod sikeresen hatoljon beléd, ahhoz alaposan fel kell izgatnia. De ehhez te is kellesz. Tudnod kell lazítani. Ha rágörcsölsz arra, hogy ez az egész esetleg fájhat az nem segít ellazulni és felizgulni. Az jó, hogy próbáltátok síkosítóval, de közel sem elég. Attól mert jobban csúszik, lehet be tudná gyömöszölni de attól az még feszítene téged.


És egy másik fontos tény amit feljebb már írt valaki, hogy van az a méretbeli különbség ami már nem igazán passzol egymáshoz. Attól még lehet szexelni, de sokkal több odafigyeléssel és elővigyázatossággal.

Javaslom, hogy csinálja kézzel és főleg szájjal/nyelvvel amíg már nem vagy orgazmus közeli állapotban. Ha ott vagy az orgazmus kapujában és akkor próbálja meg, szerintem messze könnyebb dolga lesz. Persze ettől még extra síkosítót használhattok, meg nem árt.

2017. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2017. máj. 11. 15:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Na koszonom szepen a valaszt mindenkinek, a problema megoldodott, mindenki boldog :)) Ha valaki kesobb ratalalna erre a kerdesre es hasonli problemaval kuzd, irjon nyugodtan, es elmondom hogy mi hogy oldottuk meg :)
2017. máj. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!