Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet 14-15 cm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 14-15 cm-es pénisszel élni?

Figyelt kérdés

Milyen tippek ,trükkök, tanácsok, ötletek, vannak , hogy ne örüljek teljesen bele, és ne mindig a mérhetetlen szégyent érezzem? Hogyan lehet szexuális tapasztalatom?

( qrvák kizárva ) Van remény vagy a hátralevő életemet az örület és a szégyen elleni küzdelem tölti majd ki?



2017. máj. 4. 22:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ha még nem láttad volna javaslom olvasd el még egyszer amit írtam. Szóval fogadd el magad mert ezen változtatni nem tudsz. Hiába is pörögsz azon,hogy szerinted kicsi,ekkora és kész! Amíg nem fogadod el magad addig boldogtalan leszel,, meg mint írtam már ,aki szeret az így is fog !! Csak találd meg azt a lányt és ennyi. :)
2017. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Kedves #21

Pont ez volt a kérdés lényege. Ahhoz keresek segitséget/tanácsot, hogy ezt hogy tudom feldolgozni.

Tudom, hogy nem lehet nagyobb!

Egyetlen nő nem mondja,hogy nem számit a méret, sőt amikor megirom hogy kicsi van abban a pillanatban eltünnek.

2017. máj. 5. 12:19
 23/41 anonim ***** válasza:
Ne írogass privátot, itt is tudok válaszolni. Társkereső oldalakon nem kell az orrukra kötni, mekkora van. Max. poénkodd el és mondd azt, hogy 5 centi.
2017. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
21. Vagyok ismét. Azt tudnám még mondani,hogy próbáld más szemszögből nézni a dolgokat,és valahogy fogadd el magad ,te ilyen vagy ,és így vagy teljes. A hülye pic*ákkal meg ne foglalkozz ,nem éri meg, mellesleg a méreted rendben van szerintem is. 21/N
2017. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a humorodat szégyellnéd... Ha ezt nem humorból írtad, akkor meg kezeltesd magad pszichológusnál. Kisebbségi komplexussal. :P

Hogy miért űzök tréfát belőled? Mert nevetséges a 14-15 centin sírni. Persze, ha humorizálsz, akkor sikerrel jártál, de ha nem, akkor te tényleg pszichológiai eset vagy.


Amúgy a férjem, akinek a második felesége vagyok, 13 centi átlagos mérettel rendelkezik. :) Nem szokott szégyenkezni miatta, nincs is oka rá.

2017. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Én mostanában egy 14 cm-es farkú pasival gyűröm össze a lepedőt és imádom! Ez a farokméret a nekem való. Nekem a vastagság amúgy is fontosabb, mint a hossz.
2017. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók


Lassan látom kezdenek normálisabb válaszok érkezni, de ismét kiemelném a lényeget: hogyan tudom feldolgozni a problémámat (akár vélt akár valós), mit csináljak, hogy el tudjam fogadni magam?

2017. máj. 5. 13:15
 28/41 anonim ***** válasza:

# 27


Esetleg fogd fel, hogy átlagos pénisz méreted van, és ne a méreted közlésével próbálj ismerkedni.

2017. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Neked velünk van bajod, mert nem vagyunk hajlandóak azon keseregni, hogy kicsi a farkad.

Azért nem, mert nem kicsi. De te ezt a választ nem fogadod el, te arra vágysz, hogy mindenki veled picsogjon. Hiába vársz, mert van bennünk annyi tisztesség, hogy nem mondjuk veled, hogy hát, bizony, ez valami veleszületett fejlődési rendellenesség.

Neked egyedül a fejedben kell rendet tenni, ahhoz szakember kell. Fordulj pszichológushoz, de csak akkor, ha elfogadod a véleményét. A te bajodnak az a neve, hogy enyhe fokú paranoid skízis.

2017. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Kedves #27


Azon dolgozok hogy ez menjen, de segitséget szeretnék ehhez kérni. Sajnos a nők nem ezen a véleményen vannak, és azért mondom el az elején, hogy megelözzem a személyes megaláztatást, ha esetleg arra kerülne a sor.

És sajnos a reakciók engem igazolnak, mert egyetlen alkalommal se kaptam azt a választ,hogy : semmi gond elég az


Mint pl itt #21-es is minden hülyének elmondott, hogy ebből problémát csinálok, és csak később irta egy fél mondattal, hogy elmegy. És ez van minden alkalommal,minden nő porrig aláz, még akkor is ha esetleg elégséges lenne nekik. Ezek után hogy fogadjam el magamat?

2017. máj. 5. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!