Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Első vagy második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Első vagy második várjon az ágyban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. máj. 4. 13:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha mindenképp választani kell akkor inkább a második. Bár leginkább egyik sem.
2017. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

kérdező az elsővel a barnított bőr és a smink (+ talán az arc) ami gond :D

am átlagos alkatom van, de vonz a teltebb alak, de nem ez alapján választok párt, de volt teltebb barátnőm


24F

2017. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
1
2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
A második. A másik annyira hájas, hogy az idomai ellenére nem vonzó nekem. A második egy vonzó karcsú hölgy, ha nem is szexbomba.
2017. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
Második.
2017. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az első sokkal vonzóbb, számomra sokkal vágy keltőbb egy olyan nő aki elfogadjaa testét és szereti azt, mint aki sanyargatja magát és vékonnyá kényszeríti a testét... Szép telt formás idomok sokkal több élvezetet okoznak!
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

16:

Az miért a "test elfogadásának" számít, ha valaki sokat zabál és nem mozog, sportol egyáltalán?


10-ből 9 kövér ember nem azért kövér, mert "ilyen az alkata", vagy mert betegsége van, hanem mert nem bír magával. Én is az utóbbi egy-két évben magamra szedtem 10 kilót kb. Nem idióta módra az van a fejemben, hogy "fogadjam el magam", hanem tisztában vagyok vele, hogy a lustaságom okán híztam.

2017. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

17:

vegyük az első képet, szerintem egyáltalán nem kövér; nem gondolhatod komolyan hogy akin nem látszanak a csontok az kövér... Tisztáznod kéne magadban hogy mi számit kövérnek és mi nem. Az hogy valakinek teltebb de formás idomai vannak az nem kövér, és szerintem sok férfi nevében mondhatom hogy egy pici plusz igenis vonzó!

2017. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

2.

te melyik vagy?:)

2017. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Csakis az első!!!
2017. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!