Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szex előtt szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szex előtt szoktatok zuhanyozni vagy utána?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől és a korábbi zuhanyzás óta eltelt időtől, az izzadságom fokától, a szex előtt végzett tevékenységemtől is függ...tehát vagy szoktam előtte, vagy nem...a farkamat azért szinte mindig megmosom előtte...
2017. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex előtt nem minden esetben de tisztán szexelek, szex után pedig minden alkalomkor tus!!


25F

2017. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem mindig, utána többnyire igen.
2017. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtte szoktam,mert úgy higiénikus.Persze nem úgy .hogy pont előtte lehet egy órával korábban is.Utána csak meg szoktam törölni ott,amúgy is gumit használunk.Reggel lezuhanyzom.21/L
2017. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előtte akkor, ha aznap még nem zuhanyoztam vagy nyáron ugye a nagy melegben hiába zuhanyzok reggel a nap végére izzadt és ragadós leszek :s

utána általában szoktam, majdnem mindig

2017. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem, ha közben zuhanyozunk. Nagyon szeretek zuhany alatt szeretkezni.


Egyébként, előtte (ha van rá lehetőség) mindig lezuhanyzom...utána pedig napszaktól és helyzettől függ.

2017. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy a kulcsszavak hogy tartoznak ehhez a témához.:D
2017. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
is
2017. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mikeXxX ***** válasza:
Előtte és utána is ha van rá idő mivel van hogy spontán jön akkor ha nem a zuhanyban kezd az ember az elmarad !
2017. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Előtte & utána :)

Előtte azért mert jobb úgy bújni hoza hogy illatos, nincs test szag.

A szex után még jó vissza bújni hoza :) ezt ok is imádják ha nem hadjuk ott őket az egyutlet végén mint egy ....

2017. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!