Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem tette be teljesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tette be teljesen, akkor fájni fog utána a szex?

Figyelt kérdés

A volt barátommal mikor lefeküdtünk (vele vesztettem el), nem tudta teljesen betenni csak félig mert nekem fájt. egyszer feküdtünk le, nem sokkl később szétmentünk. hétvégén le fogok feküdni egy sráccal, ő nem tud erről a dologról és félek, hogy mikor be akarja majd tenni akkor fájni fog. ráadásul mikor elvesztettem, az borzalmas volt, nagyon fájt és nagyon nehezen akart átszakadni.

az volt fél éve.

szerintetek ha hétvégén lefekszem a sráccal, fog fájni vagy van valami ötletek mire számítsak vagy mit csinálhatnék?


2017. jan. 5. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szádat, de most ne csak szopás végett. Dugni tudsz, de kommunikálni nem? :)

#strangepeople

2017. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellő előjáték hiányában biztosan.

Kérd meg majd, hogy ujjazzon meg.

Egyébként ezt csak te tervezted el, vagy előzetesen megbészéltétek, hogy szexelni fogtok akkor és ekkor?

Mehtervezni nem jó, mert csak idegeskedni fogsz rajta, és úgy befeszülsz, hogy garantáltan fájni fog.

2017. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyenek szexelnek, én meg nem :D
2017. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A harmadiknak: XD Pont ez jutott eszembe! XD

A kérdezőnek: Igen, fájni fog! Az első mindig parás, még akkor is, ha már régebb óta nem vagy szűz! Ha viszont ennyi a tapasztalatod, amennyit leírtál, akkor én a helyedben biztosan inkább igazi nőként viselkednék és megkérném, hogy nyúljon oda egy kicsit kézzel (ne feltétlenül ujjazzon meg, csak simogasson és közben fogd a kezét, nehogy azt higgye csóri, hogy hátulról előre, egy ujjal, az majd jó lesz, mert nagyon nagy zseninek kell lenni ahhoz, hogy ez bejöjjön, közben meg mindenki azzal próbálkozik elsőre, mert a pasik hülyék! :D :D :D )! Szóval próbáld egy kicsit mozgatni a kezét úgy, mintha magadnak csinálnád (reméljük, hogy tanulékony a kiszemelted), aztán te is érintsd meg, hátha ő is segít neked, hogy neki hogy esik jól! :D De az első hozzászóló is remekül leírta, hogy nem kell befogni a szátokat, lehet kérni és kérdezni! Hidd el, hogy klasszisokkal jobb lesz, ha nem csak azt mondod, hogy "Ez már fáj!", hanem azt is, hogy mi lenne még annál is kellemesebb ,mint amit éppen akkor csinál! Hülyeség azt gondolni, hogy majd ő tudja, mert te tudod, vagy még te se! :D :D :D (Nem cinkelésből mondom, hanem komolyan! Én onnantól tudom, hogy hol szeretem, ha megérintenek, mióta egy pasimnak mondtam, hogy akkor most simogassa a lábamat, most a fenekemet, most a hátamat és néztem, hogy mi mennyire teker szét! :D Jó, tudom, hogy te még úgy látod, hogy ez nem ilyen egyszerű, pedig ennyire egyszerű! :) És próbálj meg jó példát mutatni: kérdezd meg tőle, hogy szeret-e megcsókolni, jól esik-e, ha megsimogatod a nyakát, a hátát, a hasát, és így tovább! És erre már lehet mondani, hogy "most te jössz!" De amíg csak elcsattan 3 puszi, aztán azonnal be is akarja tuszkolni, addig fájni fog! 58 éves korodban, 20 gyerekszülés után is, amikor pedig elvileg már egy kisebb kápolna is beférne síkosító nélkül is! XD

2017. jan. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 3 éve élek nemi életet és a páromnál - aki kisebb, mint az exem volt - is fáj, néha még izgatás, nyalás után is ugy, hogy napi egyszer biztos elkap. :)


Szoval.te kb szuz vagy még ebbol a szempontból, ugyhogy nyisd ki a szád, és beszélj is a sráccal.

2017. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!