Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rányitottam a szüleimre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányitottam a szüleimre, Normális ami utána történt?

Figyelt kérdés

Véletlenül rányitottam a szüleimre szex közben, épphogy csak egy pillanat volt aztán gyorsan vissza csuktam az ajtót

és hülye kifogásokkal próbálták kimagyarázni hogy nem az történt amit láttam :D

nem értem, miért magyarázkodtak? 18 éves lány vagyok több barátom is aludt már is szóval gondolhatták volna hogy tudok az ilyesmiről



2016. nov. 2. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szegény/ek :D. Normális. Én még sosem nyitottam rájuk (hála az égnek).
2016. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 vivikolo válasza:
59%
Uhhhhh egy elmeny lehetett😨😂
2016. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért ne magyarázkodtak volna? Nekik is kínos volt.
2016. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RRR ***** válasza:

az

irtó ciki nekik,,,,hagyd rájuk és kész

2016. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kopogás nálunk alap....
2016. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak furának tartom hogy miért kell magyarázkodni, meg miért hozták szoba akkor inkább ne mondtak volna semmit se
2016. nov. 2. 20:43
 7/17 icu75 ***** válasza:
Én biztos nem magyarázkodtam volna hanem azt kérdeztem volna hogy : édes lányom 18éves korodra nem tudod hogy illik kopogni ha zárva van az ajtó?
2016. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem nyitottam mèg rájuk, viszont egyszer mèg kislány koromban találtam egy doboz gumit ès megkèrdeztem Apát, hogy ez micsoda, Ő meg rövid gondolkozás után rávágta, hogy szívbarát porszivózsák :D :D
2016. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azt hittem alszanak reggel volt mielőtt mentem suliba és késésben voltam csak azt akartam kérdezni hol a kulcsom :D
2016. nov. 2. 21:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mentség. Akkor is kopogni kellett volna.
2016. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!