Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy még egy prostit is lehetetlen összeszedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Gondoltam szerzek magamnak egy kis örömöt, mivel sajnos a csajozás nem igazán megy. Komolyan nem értem, pedig én próbálok kedves lenni, mintha átok ülne rajtam.

Alapprobléma, hogy alig veszik fel a telefont. 10-ből kb 1x vagy még rosszabb. És mire odaérek a helyszínre szintén eltűnnek.


Ez a csaj sose veszi fel a telefont, csak sms-t ír, ez milyen hozzáállás már. Megbeszélem vele szerdán, hogy csütörtök 10-kor tali. De csütörtökön le kellett mondanom, kérdeztem fél 1-kor jó-e, azt mondta legyen dél. Mondom ok. Írtam neki negyed órával előtte, hogy sajnos 15 percet kések. Odamentem 12:15-re, nem veszi fel, majd később írt, hogy neki csak déltől lett volna jó. Később írtam, hogy akkor pénteken ráér-e 11-kor vagy délben. Este visszaírt megpróbálhatjuk, hogy 11-kor jó neki. Pénteken odamegyek 11-re, felhívom, (csoda, hogy felvette) és azt mondta, hogy nem erősítettem meg neki az időpontot. De könyörgöm írta, hogy jó, félóránként írjak neki vagy mi? Mondta, hogy 15 perc kell míg elkészül, 20 perc múlva visszahívtam többször is (nem szerettem volna sürgetni), nem vette fel. Aztán hagytam.

Felhívtam egy másikat, mondja fél óra múlva hívjam vissza. Visszahívom, de csak 2 óra múlva tud fogadni. Később visszahívtam, kérdeztem most jó-e és lerakta. LOL

Felhívtam egy másikat, ő nagyon szimpi volt, elsőre felvette, fogadott is. De, ahogy megláttam, konkrétan azt hittem terhes, olyan kövér volt. Nem csodálom, hogy letiltotta az értékelési lehetőséget. Átverve éreztem magam, ezért mondtam, hogy ne haragudjon, de nem (ráadásul elég drága is volt).

Felhívtam egy másikat, ezt is kb 10x kellett hívnom míg felvette, 3 óra körül megbeszéltük, hogy fél 6, 6 között ott vagyok. Odamegyek, nem veszi fel, ír egy sms-t, hogy meg kellett volna erősítenem. De könyörgöm 3 órával előtte beszéltük meg, mit erősködjek? Mondta, hogy 4-kor volt egy vendége 1 órára, hogy a pic_sába szedett már össze valakit? Aztán későbbi próbálkozás után csak kinyom.

Felhívok egy másikat, megbeszéljük, hogy 6-kor tali, ott vagyok, de ő sem veszi fel sokszori próbálkozás után sem.

Felhívok egy másikat, megkérdem mennyi egy óra, kinyom.


2017. máj. 1. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress olyant, aminél vannak értékelések.
2017. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

15000 egy órára nem sok de 2800 sok egy simkartyara?!


Van baj, nem is kicsi. Gondolom a lányokkal is alkudoztal már a telefonban....

2017. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!