Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség egyszerre 2-3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség egyszerre 2-3 lánnyal járni?

Figyelt kérdés

Az egyikkel 1 hónapja, a màsikkal 3 ès fél hónapja járok. Nem tudnak egymàsról.

Folyamatosan hazudozok, egyik után megyek a màsikhoz.

Ha elmegyünk haverokkal szórakozni, ott is képes vagyok csajozni.


Mit kellene csinálnom?

Mondjam meg az igazat? Dobjam mind a kettőt, vagy mi?

18/F


2017. ápr. 30. 00:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy igaz férfi vállalja a tettei következményeit és nem okoz szándékosan fájdalmat olyan embereknek akik bíznak benne. Nyílt lapokkal játszik.

Te nem férfi vagy, csak egy nyikhaj kis féreg. Bár még van remény, hogy gerincet növessz. Sok sikert hozzá, kemény meló lesz.

2017. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de te kerdeztel.


Szerintem szemet dolog. Nem tudom veled cs.szett mar e ki no de nem jo. Persze jo erzes lehet gyujtogetni a lanyokat, megertem.


De szerintem gerinctelen dolog masokat szediteni es ha neked az onbecsulesed es az idod ennyit er...


En egy csajert is odadnam a fel karom, nem szemetkednek vele az biztos.

2017. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!