Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség egyszerre 2-3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség egyszerre 2-3 lánnyal járni?

Figyelt kérdés

Az egyikkel 1 hónapja, a màsikkal 3 ès fél hónapja járok. Nem tudnak egymàsról.

Folyamatosan hazudozok, egyik után megyek a màsikhoz.

Ha elmegyünk haverokkal szórakozni, ott is képes vagyok csajozni.


Mit kellene csinálnom?

Mondjam meg az igazat? Dobjam mind a kettőt, vagy mi?

18/F


2017. ápr. 30. 00:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Igy kell csinalni:D
2017. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

Növessz gerincet!

2017. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

szerintem gusztustalan dolog, gondolj bele ha téged hülyítene valaki így...


24F

2017. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy az elején tisztáznod kell ezt. Mindenki tudja, hogy nem vagy hajlandó elköteleződni. Utána már lehet 30 csaj is egyszerre.


De így csak a macera és a hazudozás van, ami nem korrekt. neked stressz velük meg gechiség.

2017. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Hújaj hidd el te leszel az aki majd vérig fog sértődni ha megcsalja valamelyik csaj. csak mond hogy használsz Óvszert és nem fertőződ a lányokat
2017. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Ismerek ilyen gyereket:D 2-3 helyre jarkal:D es egyik csaj se tud a masikrol:D ezzel kesobb lesz bajod ha nem szoksz le rola. Es megszokod a jelenlegi felallast.
2017. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szemétség!!
2017. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Sok csaj az ilyen pasik után rohangál, főleg ha megtudják, hogy más nők is vannak a képben. Szeretnek megküzdeni a kiszemelt férfiért a többi nővel. Ezzel bizonyítják maguknak, hogy ők értékesebbek, mint a többi.


A lényeg, hogyha kiderül, akkor nem szabad mentegetőzni, hanem el kell viccelni, mintha nem vennéd komolyan a csaj felháborodását. Meg lehet ilyeneket mondani, hogy "én túlzottan szenvedélyes vagyok és nem tudok parancsolni a vágyaimnak, én ilyen vagyok ezen nem tudok változtatni". Az ilyen ratyi szövegektől a csajok majd megvesznek belül és némi durcizás után újra megadják magukat.

2017. ápr. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az nem szemétség, ha több lánnyal jársz egyszerre. A szemétség az, ha hazudsz. Legyél férfi és vállald be az elején, hogy neked erre van szükséged és ki fog választódni jó pár olyan lány, akik szintén függetlenségre vágynak.
2017. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Most jönne az a rész, hogy mindennek lehordalak de már rájöttem, hogy az ilyen gerinctelen nyomikra kár vesztegetni az időt.

Nagyon remélem ha lesz fiam akkor érzelmileg intelligensebb embernek tudom majd nevelni a te a szüleiddel ellentétben.

Nekik sajnos nem sikerült gerinces férfit nevelni. De hát ez van. Selejtek is kellenek.

2017. ápr. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!