Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasival minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasival minden jó a randizás időszakában, szexre térnétek nyelvvel kézzel ügyes, de a cerka besztrájkol. Mire gondoltok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 20:22
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Arra gondolnak, amire te. Ahogy reagálsz majd az eldönti.
2017. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván arra, hogy valami baj van velem. Aztán rájövök, hogy csak nagyon izgul.

És akkor már lehet rajta segíteni.

2017. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek arra, hogy nem vagyok elég szexi, vagy nem jöttem rá, hogy mivel tudom igazán felizgatni...


Ha látszólag más az indok, esetleg látom rajta, hogy izgul, akkor a következő alkalom eldönti, hogy lesz-e folytatás, vagy az, hogy ő erre hogyan reagál.

2017. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben arra törekednék, hogy a reakcióm megértő, támogató, türelmes legyen. Ha rosszul reagál a nő egy ilyen helyzetben, az egy életre komplexusokat okozhat a férfiben, ráadásul hosszabb távú merevedési zavara is kialakulhatna miatta, pedig lehet, hogy egyszeri esetről van szó. Sok oka lehet annak, ha csődöt mond a szerszám, pl. stressz, megfelelni vágyás, túl sok alkohol, vagy egészségügyi problémák stb. Nem kell arra gondolni, hogy ezek szerint én nem vagyok vonzó számára, vagy hogy akkor ő egy pancser... Szóval éreztetném vele, hogy nincsen semmi baj, engedje el magát, és megpróbálnám én kényeztetéssel felállítani, ha pedig nem megy, akkor sincs gond, majd megpróbáljuk máskor. És természetesen utólag beszélgetnénk róla, hogy mi lehetett az oka, hogyan tudnánk ezt kiküszöbölni :)
2017. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem lány vagyok hanem asszony,ilyesmi előfordulhat pár percre...-ügyes nő ezt azonnal orvosolni' tudja!

-Ha csak nem valami ténylegesen orvosi esetről beszélünk .


De egyébként ha az adott pár nem "sieti el a dolgot" -nem fog ilyen felmerülni.

2017. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!