Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan, aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki már szexelt úgy, hogy meg volt kötözve és el volt némítva? Ha igen, milyen volt? Nemeteket, korotokat is kérném!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel felváltva ki szoktuk kötözni egymást... számunkra nagyon izgató... ő nem szereti, ha a szemét is bekötöm, de én imádom.
2017. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyakran csináljuk, szeretjük.

N 39

2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kendő, zabla és szájpecek volt már a számban, szemem bekötve, vagy maszk a fejemen. Kötéllel és bilinccsel is szoktunk kötözni. Kéz és lábbilincs is. Izgató nem tudod előre mi fog történni. Teljesen átadod magad az élvezetnek úgysem tehetsz semmit. Imádom ha megkötöznek. 39F
2017. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mivel szoktátok megkötözni egymást?
2017. ápr. 28. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bilincseket és kötelet használunk. Bilincsből több is van.
2017. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

igen volt

bilincsekkel kötjük ki a másikat, szemtakarásra egy sál van és van egy szájpeckünk azt is használjuk

2017. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alakul,hogy egy srác akivel már majdnem járunk tanár lesz.

Mindenesetre én szeretem a kikötözős játékokat, őt nem bilincselném, hanem a nyakkendőjével kötöm majd ki :3

2017. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk olyan rondák hogy be kelljen kötni a szemünket szex közben. :)
2017. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. Nekem nagyon bejött mindig is, még ha túl perverz e másoknak. Selyem kendők, köntösök megkötői amit szeretek ez nem hagy nyomot, kötél és igazi fém bilincsel is voltam már kikötve. Meg próbáltuk a szájpecket is. Szemre meg fekete selyemsál, vagy ilyen szemmaszk. Ilyenkor nem tudom mi fog történni, nem látom csak érem és ez jobban felizgat. Persze nem mindig ilyen a szex.

23L

2017. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!